Як дізнатися свій поточний тарифний план. Як дізнатися тариф в Мегафоні.

Якщо абонент будь-якого оператора зв'язку побажає ознайомитися зі своїм тарифним планом (дізнатися його параметри, вартість підключення послуг і так далі), то він зможе скористатися спеціальними сервісами. Вони надаються оператором і дозволяють отримати всю необхідну інформацію про тариф.
Інструкція
1
Клієнти компанії «Мегафон» можуть дізнатися про підключеному тарифному плані, якщо звернуться в один із салонів зв'язку або в центр технічної підтримки абонентів. Співробітник центру (продавець-консультант, якщо ви підете в салон) розповість вам про переваги та недоліки вашого тарифу, пояснить, як можна активувати ті чи інші послуги. Також він допоможе встановити новий тарифний план, якщо попередній не надто вигідний і зручний для вас. Отримати відомості про місцезнаходження салонів зв'язку можна через офіційний сайт «Мегафона» (для цього відвідайте відповідний розділ).
2
Крім того, абонентам цього оператора доступна система самообслуговування «Сервіс-Гід». З її допомогою теж можна дізнаватися про параметри поточного тарифного плану. Однак для використання системи необхідно авторизуватись (тобто виконати вхід з індивідуальним логіном і паролем). Після цього абонент повинен клікнути на вкладку «Для контрактних абонентів». Не забувайте і про короткий номер 500, він може виявитися корисним для отримання відомостей про тариф.
3
Інша система, яку надає «Мегафон», називається «Інтерактивний помічник». Вона дозволяє ознайомитися не тільки зі своїм, але і з іншими існуючими тарифними планами, отримувати актуальну інформацію, дізнаватися про послуги, а також користуватися системою «Сервіс-Гід». «Інтерактивний помічник» являє собою інформаційний кіоск, який оснащений 3G-модемом. Систему можна зустріти в салонах зв'язку компанії. До речі, користування їй є безкоштовним.
4
Такі оператори зв'язку, як МТС і «Білайн», теж пропонують своїм клієнтам номери, за допомогою яких можна дізнаватися докладніше про поточний тарифному плані. У «Білайні» таким номером є USSD-запит * 110 * 05 #. Абоненти МТС можуть отримати необхідні відомості через контактний центр або через систему «Інтернет-Помічник».