Як зберігати очищені волоські горіхи. Як зберігати волоські горіхи.

Волоські горіхи - необхідна складова безлічі десертів. І якщо ви часто готуєте печінку, пироги і торти з начинкою або прикрасами з горіхів, у вашому будинку обов'язково повинен бути запас очищених ядер. Однак попередньо очищені волоські горіхи потрібно правильно зберігати, інакше вони можуть втратити свій оригінальний смак і цінні поживні якості.
Інструкція
1
Волоські горіхи багаті жирами. Це надає ядрам ніжний смак і робить їх корисними для здоров'я. Однак саме через високий вміст жирів горіхи швидко псуються, набуваючи неприємний запах і гіркоту. Тому не варто робити великі запаси горіхів, купуючи їх про запас.
2
Зберігати можна як горіхи в шкаралупі, так і очищені. Останні переважніше - ви відразу зможете відбракувати пошкоджені або зіпсовані екземпляри. Вибирайте тільки цільні неушкоджені ядра - рубані горіхи і крупка призначені для негайного вживання, так як псуються дуже швидко. Закладаючи горіхи на зберігання, переконайтеся, що вони не зіпсовані - ядра повинні приємно пахнути, не мати сторонніх плям і цвілі. Спробуйте їх - смак не повинен віддавати гіркотою або затхлістю.
3
Очищені горіхи можна обсмажити. Це особливо актуально, якщо ви придбали ядра на вагу. Висипте їх на суху сковороду і обсмажте їх протягом 10-15 хвилин, постійно помішуючи. Перед тим як прибрати горіхи на зберігання, остудіть їх.
4
Якщо ви плануєте з'їсти волоські горіхи протягом 10 днів, зберігайте їх у закритій скляній або пластиковій ємності в темному прохолодному місці. Не залишайте їх відкритими в приміщеннях з високою вологістю - на горіхах може виступити цвіль.
5
Якщо найближчим часом ядра вам не знадобляться, упакуйте їх інакше. Помістіть горіхи в пластикову тару, щільно закрийте кришкою і поставте на верхню полицю холодильника. Слідкуйте, щоб в ємність не потрапляла вода або інша рідина - горіхи можуть запліснявіти. У такому вигляді ядра можуть успішно зберігатися до шести місяців. Перед вживанням спробуйте їх на смак - якщо не з'явилося сторонніх присмаків і запахів, горіхи придатні в їжу.
6
Ще довше - до року - очищені горіхи зберігається в морозильній камері. Загорніть сухі ядра в харчову плівку або фольгу і помістіть в морозильник. Для поліпшення смакових якостей витягнуті з холодильника горіхи можна прожарити в нагрітій духовці не більше 10 хвилин - вони підсохнуть і стануть смачніше.