Як підключити gprs МТС на телефон. Як підключити gprs на мобільний.

Щоб отримати доступ до інтернету на мобільному телефоні , необхідно за допомогою спеціальних номерів замовити у оператора GPRS-налаштування. До речі, це актуально не тільки для абонентів «МТС», а й для «Білайн» і «Мегафон».
Інструкція
1
Будь-який клієнт компанії «МТС» може замовити GPRS-налаштування, відвідавши офіційний сайт оператора. У спеціальному розділі необхідно вказати номер свого мобільного телефону. Установка необхідних налаштувань можлива і через дзвінок за номером 0876 (він безкоштовний), а також завдяки відправці смс-повідомлення на короткий номер 1234 (текст не потрібний). Зверніть увагу, що після отримання настройок їх обов'язково потрібно зберегти.
2
Крім того, оператор зв'язку «МТС» надає послугу «Безлімітний інтернет». Вона функціонує на основі GPRS-зв'язку. Підключивши її, можна виходити в інтернет з мобільного телефону або використовувати його як модем. Щоб активувати послугу, відправте безкоштовний USSD-запит * 510 #. Також існує і смс-центр, доступний за номером 510. На нього можна цілодобово відправляти повідомлення. В їх тексті повинна міститися велика чи маленька латинська літера А. Компанія надає в розпорядження абонентів USSD-портал * 111 * 404 # і систему «Інтернет-Помічник». У будь-який момент клієнт компанії може особисто звернутися до Контактного центру або Центр технічної підтримки.
3
Інший оператор зв'язку, також дозволяє своїм абонентам активувати інтернет-з'єднання на основі GPRS - це «Білайн». Щоб отримати автоматичні настройки, наберіть на клавіатурі USSD-запит * 110 * 181 # і натисніть клавішу виклику.
4
В «Мегафоні» настройка телефону можлива через дзвінок в абонентську службу, яка доступна за номером 0500 або при особистому зверненні в салон зв'язку оператора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qAXpll_Qhtk
Зверніть увагу
Використання безлімітного інтернету вимагає активації послуги під назвою «Передача даних». Ви можете підключити її, зателефонувавши на номер 0870221. Також необхідно завантажити браузер, причому тільки з офіційного ресурсу http://m.opera.com/або http://mini.opera.com/.
Корисна порада
Необхідно звернути увагу на те, що послуга «Безлімітний інтернет» доступна не для всіх абонентів. Виняток становитимуть користувачі таких тарифних планів, як «Абсолют», «Джинс-Класик», «Джинс-Класик 61» і «Пансіон».