Як видалити історію відвіданих сторінок. Як видалити дані в історії.

Іноді не дуже приємно, що інтернет-браузер в історії відвідувань зберігає всі дані про переглянуті сторінках і сайтах. Однак почистити цю історію нескладно, незважаючи на те, що іноді заповітна кнопочка «видалити» захована в надрах налаштувань.
Інструкція
1
У кожному інтернет-браузері історія відвідувань знаходиться в різних місцях і віддаляється по-різному. У стандартному браузері Windows Internet Explorer, щоб видалити історію відвіданих сторінок, зайдіть в меню «Сервис» і виберіть там пункт «Очистити журнал браузера» або натисніть Ctrl + Shift + Del. У вікні, виберіть дані, від яких ви хочете позбутися, і натисніть «Видалити».
2
У браузері Opera, для видалення даних про переглянуті сторінках , зайдіть в меню «Історія». Це меню зображено у вигляді годинника і розташоване по лівому краю браузера. Оберіть період, за який вам треба видалити дані, і натисніть на значок «Видалити».
3
Для того, щоб видалити історію відвіданих сторінок в браузері Mozilla Firefox, зайдіть в пункт меню «Журнал», і виберіть пункт «Показати весь журнал» або натисніть Ctrl + Shift + H. У вікні, виберете проміжок часу, за який вам треба видалити дані. Після цього натисніть «Управління» і «Видалити». Якщо вам потрібно почистити всю історію, зайдіть в «Управління», натисніть на пункт «Виділити все» і «Видалити».
4
У браузері Chrome від Google, для того щоб почистити історію відвіданих сторінок, зайдіть в меню «Налагодження та управління Google Chrome» (в браузері це меню зображується у вигляді гайкового ключа і розташоване поруч із адресним рядком) і натисніть на пункт «Параметри». Виберіть вкладку «Розширені» і далі натисніть на пункт «Видалити дані веб-перегляду сторінках ...». У цьому меню виберіть потрібні вам параметри, які ви хотіли б видалити, і натисніть «Видалити дані веб-перегляду сторінках ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MCwLrFVNERI
Корисна порада
В інтернет-браузері Google Chrome є спеціальний режим «Інкогніто». Якщо ви працюєте в цьому режимі, то відвідування різних сайтів не зберігаються в історії браузера.