Як налаштувати інтернет на мобільному телефоні Samsung. Як підключити інтернет на телефон samsung.

Підключення інтернету на мобільному телефоні марки Samsung не буде відрізнятися від підключення на будь-якому іншому телефоні. Потрібно буде просто замовити автоматичні налаштування в оператора зв'язку і зберегти їх.
Інструкція
1
Для своїх абонентів оператор зв'язку «Мегафон» створив спеціальний сервіс, який дозволяє цілодобово замовляти автоматичні настройки інтернету . Знаходиться даний сервіс на офіційному сайті компанії. Спочатку абонент повинен зайти на головну сторінку, вибрати вкладку під назвою «Телефони», а після цього клікнути на графу «Налаштування інтернету , WAP і GPRS». Як тільки всі необхідні дії будуть виконані, на екрані з'явиться форма запиту. Її потрібно заповнити та надіслати.
2
Однак абонентам "Мегафону" для налаштування інтернет-з'єднання доступний і інший спосіб. Він полягає у відправці смс-повідомлення на короткий номер 5049. У тексті не забудьте вказати цифру 1, а також цифри 2 або 3, якщо вам знадобляться ще й налаштування WAP, MMS. Крім даного номера, оператор надає ще два, вони призначені для дзвінків: 05049 і 05190.
3
Будь-який клієнт компанії «Мегафон» також може звернутися в абонентську службу, зателефонувавши зі свого мобільного телефону на короткий номер 0500. Якщо ж у вашому розпорядженні буде тільки міський телефон, скористайтеся номером 5025500. З усіх питань абоненти цього оператора можуть в будь-який час проконсультуватися в салоні зв'язку або офісі технічної підтримки.
4
Клієнти оператора зв'язку МТС можуть відправити смс-повідомлення без тексту за номером 1234 або подзвонити на номер 0876. Обидва номери є абсолютно безкоштовними, абонент може скористатися ними в будь-який зручний час.
5
До речі, в «МТС замовлення автоматичних налаштувань інтернету також можливий і через сайт компанії. Для цього необхідно клікнути на відповідну вкладку, а в з'явилося поле ввести номер свого мобільного телефону.
6
Клієнти «Білайну» можуть підключити інтернет за допомогою двох USSD-номерів. Перший з них - це номер * 110 * 181 #, а другий - * 110 * 111 #.