Як завести собаку.

Якщо ви мрієте приходити не в порожній будинок, мати друга, який підтримує в будь-якій ситуації, істота, відданіше якого не буде нікого на світі - заведіть собаку. Способів це зробити досить багато.
Інструкція
1
ЗаводчікПлюсов у такого способу безліч. 1. У вас буде породиста собака; 2. Вам не продадуть хвору тварину; 3. Вам допомагатимуть порадами в перше (і не тільки) час; 4. Ви самі зможете стати заводчіком.Но, звичайно, найголовніше, щоб ви з собакою добре ладнали один з одним. Якщо ви будете впевнені в тому, що саме цей милий щеня повинен бути вашим - дійте!
2
ЗоомагазінК жаль, це не найкраще місце для придбання собаки. Пам'ятайте: хороший заводчик ніколи не продаватиме собаку через зоомагазин.
3
Собачий пріютНікто не любитиме вас сильніше, ніхто не буде так відданий вам, як узята з притулку собака. Собаки не пам'ятають зла і дуже хочуть бути поряд з людиною. Можливо, саме в собачому притулку ви зустрінете справжнього друга.Перед тим, як взяти собаку з притулку до себе додому, проконсультуйтеся з ветеринаром і кінологом. Можливо, песику знадобиться час, щоб звикнути до вас і до нової обстановки.
4
Об'явленіеМожно спробувати пошукати собаку і по оголошенню. Якщо ви уважно подивитеся на зупинки громадського транспорту, останні смуги в районних і безкоштовних газетах - то побачите багато фотографій чарівних собачок, які чекають хозяев.Хозіяном однієї з них зможете стати ви.
5
ЗнакомиеЕслі взяти до уваги те, що одну людину від іншої в нашому світі відділяє лише шість рукостискань, знайти собачку через знайомих не важко. Зателефонуйте приятелям, розмістіть оголошення в соціальних мережах і в своєму блозі, і, можливо, через деякий час доленосна зустріч відбудеться!
Корисна порада
собака, притулок, заводчик