Як зробити коліна стрункими.

Ви постійно стежте за своїми ногами, але ваші коліна все одно залишаються повними, і хода від цього здається якоюсь незграбною? Щоб хода якомога довше залишалася красивою і легкою, потрібно знати, як зробити коліна стрункими і підтягнутими.
Інструкція
1
Для того щоб коліна довго залишалися красивими і не псували загальний вигляд ваших довгих ніг, не лінуйтеся і виконуйте вправи, підібрані спеціально для ніх.Вместе поставлені ноги злегка зігніть в колінах. Долоні впираються в коліна. У такому положенні робіть обертальні рухи колінами то в одну сторону, то в іншу. Те ж повторіть, але тільки зі злегка розставленими ногами.
2
Станьте біля опори і підійміть одну ногу під прямим кутом, потім згинайте і розгинайте її в коліні по кілька разів. Це ж повторіть іншою ногою.
3
У опори виконуйте наступну вправу. Піднімайтеся на носочках спочатку двома ногами, а потім по черзі то на одній, то на іншій. Можете урізноманітнити вправу, спеціально поклавши будинки якісь потрібні предмети на рівень вище голови, і потім, піднімаючись на носочки, діставайте ці предмети.
4
Корисні також і вправи в положенні «лежачи», спрямовані на розтяжку підколінних м'язів. Ляжте на спину, підніміть прямі ноги вгору на 90 градусів, обхопіть їх руками трохи нижче коліна і на видиху постарайтеся на кілька секунд потягнути на себе. Відпочиньте і знову повторіть кілька разів.
5
Добре допомагають зменшити валики на колінах антицелюлітні крему. Щоб отримати стійкий і хороший ефект від даної процедури, не забудьте після нанесення крему обернути ноги харчовою плівкою.
6
Кожен день проводите масаж колін: це допоможе поліпшити кровообіг і швидше позбутися зайвих жирових відкладень на них.
Зверніть увагу
Роблячи вправи для колін, звертайте увагу на свої відчуття. При судомних болях в ногах акуратно потріть що турбує ногу і дайте їй трохи відпочити. Якщо відчуваєте, що ноги втомилися, краще закінчите на сьогодні вправи.
Корисна порада
Щоб зробити коліна стрункими, намагайтеся вибирати собі не лише гарну, а й зручне взуття, частіше дозволяйте своїм ніжкам відпочивати від сильних навантажень, балуйте їх водними процедурами і не забувайте після цього ретельно зволожувати шкіру на колінах.