Як викласти свою музику в інтернет. де можна залити свою музику в інет.

Начинающему музиканту, будь то учасник колективу або самотній композитор, після закінчення деякого часу стає необхідно поділитися плодами праць з миром. Готові твори вже прослухали друзі і родичі, хочеться дізнатися і думку інших людей. Популяризувати свою музику можна за допомогою декількох ресурсів для музикантів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Власна музика.
Інструкція
1
Популярна серед музикантів соціальна мережа «Myspace». Популярна вона тому, що користується успіхом і серед простих людей, які реєструються в ній. Зареєструйтесь там в якості музиканта, заповніть профільну інформацію, в тому числі про стиль своєї музики - це допоможе слухачам знайти вас бистрее.В верхньому меню знайдіть рядок «Мої дані». Знайдіть пункт «Пісні», далі «відправити». На новій сторінці під словами «Мої пісні» клацніть команду «Додати пісні», потім клацніть по з'явився полю праворуч і виберіть треки, які хочете завантажити. Звертайте увагу на обмеження для пісень за обсягом і форматом.
2
Ще один ресурс для популяризації музикантів - Last.FM. Зареєструйтесь на сайті, потім перейдіть вниз до пропозиції, як на ілюстрації. Натисніть на посилання «Виконавці» (якщо ви складаєте). На новій сторінці в поле «Виконавець або група» введіть назву колективу і подтвердіте.На новій сторінці введіть інформацію про колектив (або про себе особисто, якщо ви єдиний музикант в проекті) і валюту. На новій сторінці виберіть, як проект «Ласт фм» ділитиметься з вами грошима за прослуховування вашої музики. Знову підтвердіть вибір, прочитайте договір англійською, підтвердіть згоду з його умовами (якщо ви дійсно згодні) і перейдіть до завантаження музики.
Зверніть увагу
Ці два сайту не повністю русифіковані, тому уважно читайте і ретельно переводите все, що вам пропонують. «Майспейс» передбачає можливість безкоштовного прослуховування, а й там музику можна купити. На «Ласт фм» музика виконується тільки за умови оплати. Недостатньо розкрученим колективам це буде не дуже зручно.
Будь-якому музиканту, від композитора до виконавця, важливе визнання. Спочатку визнання членів сім'ї, потім друзів, а потім приходить думка: що про мою музику думають або можуть думати сторонні люди? Композиторам думку широкої громадськості особливо важливо, тому що в таємниці будь пописувач мріє зробити захоплення джерелом доходу. Деякі російськомовні сайти дозволяють заявити про себе.
Вам знадобиться
  • Ведучий російськомовний сайт в області музичної індустрії - realmusic.ru. Зареєструйтесь на ньому і створіть сторінку виконавця. Заповніть інформацію про стиль і проект, щоб потенційним слухачам було простіше знайти вас. На сторінці управління музичним колективом натисніть пункт «Завантажити музику» і виберіть на комп'ютері треки на свій розсуд.
Інструкція
1
Серед композиторів електронної музики популярний promoDj.ru. Точно так же зареєструйтесь, вкажіть про себе інформацію як про виконавця, вкажіть стиль музики. Завантажте аудиотреки.
2
На сайтах є обмеження за обсягом і форматом файлів, не завантажуйте занадто великі трекі.Не сподівайтеся відразу отримати прибуток від користувачів, прослуховуючих ваші треки на цих сайтах. Дуже можливо, що вам доведеться ще вкладатися в рекламу музики на цих сайтах. Ефективніше не чекати винагороди, а використовувати ресурси як рекламу своїх виступів і дисків.
Зверніть увагу
На сайтах є обмеження за обсягом і форматом файлів, не завантажуйте занадто великі трекі.Не сподівайтеся відразу отримати прибуток від користувачів, прослуховуючих ваші треки на цих сайтах. Дуже можливо, що вам доведеться ще вкладатися в рекламу музики на цих сайтах. Ефективніше не чекати винагороди, а використовувати ресурси як рекламу своїх виступів і дісков.Будьте готові до того, що назва вашого колективу вже придумано і зареєстровано іншими музикантами. Якщо ви не розкручені під старим іменем, придумайте помітне нове.