Як зробити фотку прозорою.

При роботі над веб-сайтом нерідко потрібна зробити фон фотографії прозорим, щоб зображення вдало вписалося в загальний дизайн. Для вирішення цього завдання скористайтеся графічним редактором Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Виберіть «Файл» -> «Відкрити» і у вікні вкажіть необхідний файл, після чого натисніть «Відкрити». Після цього клікніть по кнопці «Шари», розташованої в правій частині вікна програми, клацніть правою кнопкою миші по шару «Фон», виберіть «Із заднього плану ...», вкажіть назву шару і натисніть ОК.
2
Далі є два варіанти. Якщо фон зображення є однорідним, виберіть на панелі інструментів, розташованої в лівій частині вікна, «Чарівну паличку». Клікніть по фону, після чого він виявиться виділеним. Щоб згладити краю, натисніть на кнопку «Уточнити край», розташовану на верхній панелі. Задайте бажані параметри розтушовування, згладжування і т.п. Після цього натисніть клавішу Delete або виберіть «Редагування» -> «Очистити».
3
Другий варіант більше підходить для фотографій зі складним фоном, який за допомогою «Чарівної палички» чітко виділено бути не може. Виберіть інструмент «Пензель» (Brush). Після цього перейдіть в режим «Швидка маска» (Quick Mask). Для цього клацніть по піктограмі, розташованій в нижній частині панелі інструментів, або натисніть клавішу Q.
4
Використовуючи «Кисть», зафарбуйте фон. Зафарбовані області мінятимуть свій відтінок на рожевий. Для роботи на кордоні фону та інших елементів фотографії використовуйте дрібніший розмір «Пензлі», також ви можете збільшити масштаб.
5
Після закінчення виділення фону вийдіть з режиму «Швидка маска». Для цього знову клікніть по відповідній піктограмі, або натисніть клавішу Q. При необхідності згладити краю виберіть інструмент «Чарівна паличка» і клікніть по кнопці «Уточнити край». Вкажіть бажані значення і натисніть ОК. Потім очистіть виділений фон.
6
Збережіть фотографію. Виберіть «Файл» -> «Зберегти як», задайте ім'я і вкажіть підтримуючий прозорість зображень формат .png".
Тим, хто займається оформленням інтернет-сторінок або постів в блогах, доводилося стикатися з проблемою кольору фону ілюстрації. Фон може не збігатися за кольором з фоном сторінки, або погано на ньому виглядатиме. Вихід завжди знайдеться - за допомогою редактора Photoshop можна зробити фон картинки прозорим.
Вам знадобиться
  • 1. Програма Photoshop;
  • 2. картинка, з якою потрібно видалити фон.
Інструкція
1
Відкрийте картинку, фон якої потрібно зробити прозорим, в редакторі Photoshop. Виберіть меню File («Файл»), пункт Open («Відкрити»). Для швидкої роботи можна використовувати «гарячі клавіші» Ctrl + O.
2
В палітрі Tools («Інструменти»), яка за умовчанням знаходиться в лівій частині вікна Photoshop, виберіть інструмент Brush Tool («Кисть»). Для швидкого вибору інструменту Brush Tool («Кисть») можна скористатися клавішею В.В панелі Brush («Кисть»), яка знаходиться вгорі вікна програми під головним меню, налаштовуємо параметри інструменту. У інструменту Brush («Кисть») є два параметри: Master Diameter («Діаметр») і Hardness («Жорсткість»), які можна налаштувати за допомогою повзунків, або ввести числові значення параметрів в поля над повзунками. Перший параметр визначає розмір робочої кисті. Другий параметр визначає її жорсткість.
3
Перейдіть в режим Quick Mask («Швидка маска»). Для цього потрібно клацнути по правому з двох прямокутників в нижній частині палітри Tools («Інструменти»). Можна просто натиснути клавішу Q.Закрасьте ті ділянки фото, які залишаться непрозорими, затиснувши ліву кнопку миші. Зафарбовувати області стають червоними. Дрібні деталі зображення зручніше обводити пензлем малого діаметра. Діаметр кисті можна налаштовувати в процесі роботи.
4
Вийдіть з режиму «Швидка маска». Для цього натисніть лівий прямокутник внизу палітри Tools («Інструменти») або клавішу Q.
5
Зробіть картинку шаром. Для цього в палітрі "Layers" ("Шари") наведіть покажчик курсору на єдиний наявний там шар, клацніть правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт "Layer from background" («Шар з фону»).
6
Видаліть фон. Для цього в меню Edit («Редагувати») виберіть пункт Clear («Очистити»), або просто натисніть клавішу Delete.
7
Скасуйте виділення. Для цього в меню Selection («Виділення») виберіть пункт Deselect («Скасувати виділення»).
8
Збережіть отриману картинку з прозорим фоном в форматі PNG. Для цього в меню File («Файл») виберіть пункт Save As («Зберегти як»).
Корисна порада
У процесі створення швидкої маски ви могли випадково виділили частину фону, яка повинна бути прозорою. Це можна виправити. В палітрі інструментів виберіть інструмент Eraser Tool («Ластик») і зітріть зайву виділену область.