Як змивати туш для вій.

Жінка з правильно нанесеним макіяжем завжди привертає увагу і виглядає чарівно. Але та, яка вірно його знімає, - збереже свою молодість надовго. Один з найскладніших моментів - це зняття туші з вій .
Інструкція
1
Використовуйте спеціальні засоби для зняття макіяжу з очей. Ні в якому разі не змивайте туш з вій , та й взагалі макіяж, за допомогою мила. Завжди використовуйте спеціальні косметичні засоби для демакіяжу. Вибирайте їх під тип туші - водостійкою або звичайною.
2
Вибирайте тип засобу індивідуально. Це може бути молочко, рідина або двофазна рідина з маслом. Чутлива шкіра очей потребує ніжному молочку, для звичайної же підійде будь-який засіб. Якщо воно викликало алергію, негайно відмовтеся від його подальшого використання.
3
Проводите ватним диском по очах, не розтягуючи шкіру. Змочіть вату засобом для зняття макіяжу. Не старайтесь налити його якомога більше. Нанесіть кілька крапель на центр диска, потім прикладіть його до закритого оці на двадцять секунд. Цей прийом дозволить менше травмувати повіку, адже туш розм'якшиться і легко зійде з вій . Не тріть очі дуже активно. Проведіть ватним диском від зовнішнього куточка до внутрішнього, але не в зворотному напрямку. Повторіть кілька разів. Потім проведіть по вій ам зверху вниз. Протріть нижню повіку. При необхідності використовуйте два або три ватних диска.
4
Спробуйте перед використанням засобу для демакіяжу розм'якшити туш водою. Змочіть руки теплою водою, прикладіть пальці до вій ам. Повторіть це кілька разів, після третього - починайте проводити пальцями по вій ам зверху вниз, знімаючи частину туші. Потім змочіть ватяний диск засобом і протріть очі. Такий підхід забезпечить найкраще змивання туші з вій .
5
Після видалення туші з вій вмийтеся з пінкою для особи, яка підходить і для зняття макіяжу очей. Таким чином ви видалите залишки туші, яка могла залишити сліди на обличчі (навколо очей). Протріть обличчя м'яким рушником і зволожите за допомогою крему.
Одним з основних правил по догляду за шкірою є обов'язковий щоденний де макіяж . Користь цієї процедури складно переоцінити. Протягом дня шкіра піддається безлічі шкідливих зовнішніх впливів: пил, вихлопні гази, дія ультрафіолетових променів. Забруднення скупчуються на шкірі і викликають посилене вироблення шкірного сала під шаром тональних засобів. Тому щоб уникнути подразнень, алергічних реакцій, погіршення кольору обличчя і передчасного старіння шкіри необхідно регулярно і своєчасно видаляти декоративну косметику з обличчя.
Вам знадобиться
  • - засіб для демакіяжу (з урахуванням типу шкіри);
  • - засіб для демакіяжу очей;
  • - ватяні диски;
  • - ватяні палички;
  • - очищена вода для вмивання.
Інструкція
1
Візьміть за правило видаляти макіяж щовечора перед сном або відразу ж по приходу з роботи. Нехай ваша шкіра якомога частіше залишається чистою, не покритій шаром косметики. Це дозволить їй більше дихати і піде на користь її природній красі (або дозволить не посилювати її недосконалості). Змивайте макіяж в наступному порядку: спочатку очистіть губи, потім вії, повіки і, нарешті, все обличчя повністю.
2
Для очищення губ від помади і блиску протріть їх ватним диском, змоченим в спеціальному засобі для зняття макіяж а. Напрямок рухів - від куточків губ до їх середині. Так ви уникнете розмазування помади навколо рота і, як наслідок, зайвих рухів і розтягування шкіри при її стирання (особливо, якщо помада дуже яскрава).
3
Потім видаліть макіяж з очей. Зніміть туш з вій за допомогою ватного диска, просоченого засобом, який має бути призначене саме для де макіяж а очей. Є пара способів це зробити. Складіть ватяний диск навпіл і як би оберніть їм вії. Обережно, промокають рухами витріть туш. Або розділіть диск на два шари і зігніть вийшли частини навпіл, підкладіть одну половину під нижні вії і зімкніть повіки. Потім другою половинкою диска протріть вії від коренів до кінчиків. Якщо необхідно, повторіть процедуру.
4
Шкіра навколо очей потребує самого делікатного поводження, тому ваші рухи повинні бути легкими і не допускають її розтягнення. Це особливо актуально при знятті тіней і підводки з вік. Ватним диском з невеликою кількістю засобу для очей видаліть макіяж з вік по масажних лініях: від внутрішнього куточка ока по верхньому століттю до зовнішнього куточка, а потім по нижньому століттю до внутрішнього куточка ока.
5
Найбільш ретельного очищення області очей можна домогтися за застосуванням ватних паличок. Змочіть паличку засобом і акуратно видаліть всі залишки декоративної косметики з важкодоступних місць, особливо у лінії росту вій.
6
Після того як очі очищені, потрібно видалити макіяж з усього особи повністю. Для цього розподіліть на обличчі мус, пінку або молочко (залежно від типу вашої шкіри) за допомогою пальців, а потім змийте ватяними дисками строго по масажних лініях: всі рухи від середини лоба, від носа і від підборіддя направляються до скронь. Протріть обличчя тоніком або вмивайтеся очищеною водою. Якщо ви використовуєте молочко для зняття макіяж а (при сухій шкірі), то вмиватися не обов'язково.
Корисна порада
Для видалення туші з вій можна використовувати оливкову або касторову масла. Вони ж послужать хорошим зміцнює засобом і посприяють зростанню вій. Однак слід уникати попадання масла на повіки, щоб воно не утворило непотрібну плівку на їх поверхні. Серветки для демакіяжу можуть бути гарною підмогою в дорозі і інших похідних умовах. Використовувати їх постійно не рекомендується.