Як зняти сонцезахисну плівку. засіб для відклеювання плівки з вікна.

З приходом зими, коли сонце перестає нещадно палити, знову хочеться «впустити» його в будинок. Однак у цей момент домовласники стикаються з проблемою відклеювання сонцезахисної плівки з вікна. Це можна зробити, використовуючи спеціальні засоби.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - губка;
  • - вода;
  • - поліетиленова плівка
Інструкція
1
Використовуйте для зняття плівки засіб, призначений для чищення плит, подібне таким, як Шуманом або Саніта. Якщо у вас пластикові вікна, захистіть рами від попадання на них сильнодіючого миючого засобу щоб уникнути несподіваної реакції з пластиком. Заклейте їх, наприклад, товстої поліетиленової плівкою. Якщо випадково відбувся контакт рами з ПВХ з миючим засобом, негайно змийте все водою.
2
Для початку нанесіть розчин тільки на невелику ділянку плівки, потріть і потім змийте. При роботі з такими засобами будьте гранично обережні. Обов'язково надіньте рукавички і уникайте попадання його в очі. Якщо з першого разу плівка не відійшла, повторіть спробу ще раз.
3
Можете використовувати кошти, призначені для чистки склокераміки. Ефективні такі як Kochfeld, Domax, Селена-extra. До складу захисної плівки входить алюміній, тому впоратися з її видаленням повинні допомогти засоби для видалення саме цього елемента. Скористайтеся лужними засобами для очищення металів з категорії миючих засобів, наприклад серії Пентамаш або Пентамой. Подібні очищувачі видаляють складні комплексні органічні та мінеральні відкладення.
4
При неефективності вищевказаних коштів на допомогу прийде скребок з загартованим або твердосплавним лезом або миючі засоби з вмістом дрібних абразивних частинок: Пемолюкс, сода і подібні їм. Ці кошти слід наносити на поверхню вікна в поєднанні з розчинником або спиртом. Після видалення плівки пополіруйте скло алмазною пастою або ГОІ і повстю.
5
Ще один спосіб видалити плівку - потерти скло меламіновою губкою, яка виготовлена з пластику нового покоління. Для її застосування не потрібно нанесення будь-яких засобів для чищення. Просто змочіть губку і потріть нею місця, покриті плівкою. Подібно ластику, губка покликана дбайливо видаляти будь-які забруднення з твердих поверхонь.