Як зберегти молодість жінці.

Збереження молодості хвилює жінок різного віку. Перші зморшки, розтяжки і зміна кольору шкіри - все це може стати справжньою проблемою. Але маленькі секрети допоможуть зберегти вашу молодість на довгий час.
Інструкція
1
Слідкуйте за харчуванням. Правильна робота органів травлення - запорука успішного збереження молодості. Якщо організм не буде очищатися природним шляхом, то всі токсини залишаться всередині, що призведе до отруєння ними організму. А це позначиться на кольорі шкіри, стануть утворюватися зморшки, погіршиться самопочуття. Тому так важливо стежити за правильним харчуванням. Вживайте фрукти і овочі, скоротіть кількість м'яса і солодощів, пийте чисту воду. Ці прості рекомендації позбавлять вас від необхідності в майбутньому витрачати величезні кошти на омолоджуючі процедури.
2
Пам'ятайте про зволоження. Шкіра потребує особливої турботи. В період нестачі вітамінів вона стає сухою і лущиться. У такі моменти варто вжити заходів щодо її відновлення. Використовуйте зволожуючі лосьйони щодня, приймайте ванну з додаванням в неї морської солі і пари крапель оливкової олії. Слідкуйте за станом своєї шкіри, адже будь-яка зміна може говорити про нестачу того чи іншого речовини в організмі або ж якомусь захворюванні.
3
Будьте фізично активними. Намагайтеся не користуватися ліфтами і ескалаторами, залишайте автомобіль на вихідні і пересувайтеся пішки. Корисний буде будь-який спорт, будь то фітнес, біг або плавання.
4
Дотримуйтеся режиму. Здоровий сон впливає на стан організму, в тому числі і на зовнішній вигляд людини. У сні організм відновлює сили, відпочиває від стресів і напруги. Спати потрібно не менше семи - восьми годин, в іншому випадку у вас з'являться темні круги од очима, зморшки і тьмяний колір обличчя. На додаток до цього ви будете почувати постійну втому, що позначиться на денній активності.
5
Уникайте алкоголю. Він уповільнює травлення, забруднює ваш організм погано переробляються сполуками. Пара келихів вина на тиждень вам не зашкодить і навіть допоможе судинам і серцевої діяльності. Але важливо вживати тільки якісний алкоголь, найкраще червоне сухе вино або коньяк.
6
Бувайте частіше на свіжому повітрі. Часті прогулянки подарують вам чудовий колір обличчя, здоров'я та прекрасний настрій. Ці складові і приведуть вас до молодості на довгі роки. Проводите вихідні зі своїми близькими в лісі або на дачі, грайте з дітьми на повітрі. Залучайте своїх друзів до активних ігор в бадмінтон, фрізбі та інші.