Як збільшити прохідність автомобіля.

При настанні зими знову виникають питання збільшення прохідності автомобіля . Як же зробити автомобіль більш впевненим на важких ділянках шляху? Для цього є деякі нескладні способи.
Інструкція
1
Для витягування застряглого автомобіля та подолання підйомів застосовуйте лебідки з приводом від коробки відбору потужності. Встановіть лебідку в передній частині автомобіля через генератор. Перевагою такої установки буде простота її приводу і легкість в обслуговуванні. З недоліків врахуйте перевантаження передньої осі авто і зменшення переднього кута прохідності.
2
Привід барабана лебідки має черв'ячний редуктор. Для того щоб тримати барабан під навантаженням, він має гальмо. Для запобігання елементів лебідки від поломки в приводі, який сприймає крутний момент від коробки передач, мається обмежувач моменту - штифт. Він зрізається, якщо допустима величина крутного моменту стане більшою. Довжину троса лебідки робіть 80-110 метрів. Середня швидкість, з якою намотується трос при малих передачах, повинна бути 0,2-0,5 м/с. Якщо у вас автомобіль великої вантажопідйомності, тоді лебідку встановлюйте в середній частині автомобіля .
3
Перед застосуванням лебідки кінець троса прикріпите до опори, здатною витримати максимальну силу тяги. Це може бути велике дерево або великий пень. Якщо природні опори відсутні, використовуйте якір штопорні типу, який вкрутити за допомогою лому в грунт. Якір попередньо виготовте із сталевого прута діаметром 10-15 мм і довжиною до одного метра. Трос лебідки закрутіть в вушку штопора.
4
Якщо ваш автомобіль не має лебідки, то для самовитаскування використовуйте провідні колеса. Для цього на їх маточини встановіть лебідки самовитягувачі, на фланці надіньте лебідки з тросами. Троси розмотайте і закріпіть до опори.
5
Також для підвищення прохідності автомобіля застосовуйте ланцюга різних конструкцій, які збільшують силу тяги за умовами зчеплення. Ланцюги зміцнюйте на провідні колеса машини. Як найпростіше пристосування для збільшення зчеплення з дорогою застосовуйте кручені ланцюги з замковими пристроями. Рівномірно намотайте їх на обіддя і шини, а потім замкніть замками.
6
Врахуйте, що ланцюги використовуються тільки для тимчасового підвищення прохідності на особливо важких ділянках. На дорогах з твердим покриттям їх необхідно знімати, тому що можна викликати пошкодження генераторів.