Як заспокоїти дитину вночі.

Грудне діти часто прокидаються вночі , і на це у них є свої причини. Практично в кожній сім'ї існують свої ритуали по заспокоєнню малюка. Основні способи, які використовують батьки, це ліквідація причини занепокоєння малюка і створення йому умов, до яких він звик за час свого внутрішньоутробного розвитку.
Інструкція
1
Дитина прокидається вночі , коли йому холодно або жарко, від голоду або якщо прийшов час міняти підгузник. Або у нього нічні страхи, адже для малюка занурення в сон - незрозуміле явище. Раптом все кудись зникли, в тому числі мама, чому, навіщо? Розберіться в причинах нічних пробуджень, будь-яка мама з часом починає їх розділяти інтуїтивно. Відповідно, заспокойте дитини після ліквідації цих причин.
2
Дитина може часто прокидатися і плакати вночі від того, що у нього ріжуться зубки. Його турбує дискомфорт у роті, може підвищуватися температура. У таких випадках дайте Малше дитячий препарат на основі парацетамолу, а ясна змастіть знеболюючим гелем. Інша поширена причина нічних занепокоєнь - болі в животі, обумовлені підвищеним газоутворенням. У цьому випадку зробіть дитині легкий масаж живота і прикладіть теплу пелюшку.
3
Зовсім маленькі дітки, до трьох місяців, турбуються ночами з причин, які батьки часто не можуть правильно оцінити і усунути. Якщо дитина нагодована, у нього сухі пелюшки, він не відчуває спрагу і у нього немає кишкових кольок - створіть йому комфортні умови, до яких він звик за час свого перебування в маминому організмі.
4
Спочатку туго сповила малюка, його вільні руки - неприродне для нього стан. Під час мимовільних рухів руками діти часто лякаються. До того ж, під час знаходження дитини в матці він звик до тісноті, але при цьому там було безпечно і комфортно. Потім покладіть його на бік, всередині мами він був згорнутий клубочком. Положення немовляти на спині лише посилить його тривогу.
5
Після цього заспокоюйте малюка тихими шиплячими звуками. За дев'ять місяців він звик чути шуми маминого організму, це його заспокоїть. Чим голосніше дитина плаче, тим сильніше шіпіте йому у вушко. Дайте йому соску або груди, під час свого внутрішньоутробного розвитку дитина смоктала пальчики, для нього це звично.
6
Тепер, коли малюк туго сповитий, лежить на боці і з соскою в роті - візьміть його на руки і почніть заколисувати. Амплітуда рухів повинна бути маленькою, не варто сильно розгойдувати дитини. Йому більш звичні невеликі плавні рухи, які він відчував під час свого внутрішньоутробного розвитку. Після того як ви ліквідували явні причини нічного неспокою і створили малюкові звичні й комфортні умови, він буде спати спокійно.
Здавна існує думка про те, що крик для грудних дітей навіть корисний, тому він нібито сприяє розвитку системи дихання. Але це твердження спірне. Чи буде краще для малюка, якщо він буде відчайдушно кричати чи ні, але отримати стрес або пупкову грижу він зможе цілком. Медичні авторитети і здоровий глузд підказують батькам, що грудничка потрібно обов'язково заспокоювати.
Інструкція
1
Одна з найпоширеніших причин дитячого плачу - проблеми в роботі шлунково-кишкового тракту. Його система ще не повністю сформована і дуже чутлива. Якщо у малюка болить живіт, після годування візьміть його на руки і влаштуйте у вертикальному положенні. Хай трохи побуде в позі «солдатика», і незабаром за характерною легкої відрижці ви зрозумієте, що почала працювати травна система. Малюкові скоро стане легше.
2
Можете скористатися старими перевіреними засобами від кольок: дайте малюкові крапельку укропной водички. Вона допоможе йому позбавитися від зайвих газів у кишечнику. Покладіть дитини на коліна, на теплу пелюшку, підкладіть під його живіт долоню, зробіть легкий масаж, погладжуючи за годинниковою стрілкою. Тепла вода і ванна теж допоможуть позбавити його від цієї неприємності. Але прогрівання живота робити не варто, щоб не нашкодити більше. Якщо коліки не припиняються, може бути, вам краще звернутися до лікаря.
3
Може бути, ваш малюк просто голодний? Погодуйте його грудьми, в більш старшому віці дайте пляшечку з молоком або кашку.
4
Щоб втомлений малюк заспокоївся і заснув, походіть, тримаючи його на руках, плавно покружляв його, заколишіть в колисці. Поговоріть з ним. Ваш спокійний і впевнений голос, приємна тиха музика - чудодійні засоби для зміцнення нервової системи вашого первістка.
5
Подивіться, чи зручно дитині лежати, чи не заважають якісь жорсткі складки на одязі або пелюшках? Чи не є причиною занепокоєння малюка забруднені пелюшки або памперси? Переповити дитини не надто туго, але більш акуратно. Колись, у старі часи, грудних дітей навіть навмисно сповивали в спеціальні міцні смужки тканини.
6
Якщо є така можливість і дозволяють погодні умови, намагайтеся частіше виносити дитини на свіже повітря. Це дуже корисно для його здоров'я, не кажучи вже про те, що на вулиці він швидше заспокоюється і міцніше засинає.
7
Залучіть увагу малюка, який вередує, чимось цікавим: покажіть яскраву, красиву іграшку, кулька, жива рослина на підвіконні. Все нове і незвичайне йому обов'язково сподобається.
8
А найголовніші засоби заспокоювання малюка - це посмішка, ваша до нього любов, увагу. І тоді ви станете дуже добре розуміти причини зміни в його поведінці, а у нього буде все менше приводів для капризів і плачу.