Як стригти чоловічу чубок. Як підстригти волосся на лобку у чоловіків.

Гарну зачіску із чубчиком можна підібрати практично будь-якому чоловіку. Головне, щоб чубчик не виглядала недоглянутою і приховувала недоліки або, навпаки, підкреслювала гідності чоловічої зовнішності.
Інструкція
1
Визначте, яка саме чубчик буде найкраще виглядати, залежно про структури волосся, моделі стрижки та зовнішніх даних Якщо у чоловіка тонке волосся, чубок слід робити, починаючи від самої верхівки. Різкі риси обличчя або пухкі щоки скоректуйте за допомогою асиметричною чубчика, а витягнуте обличчя - за допомогою рівною і густий. Якщо чоловік невисокого зросту, не споруджуйте йому на голові замість чубчика щось ніби ірокеза. Така стрижка піде тільки молодим людям досить високого зросту.
2
Вимийте волосся з шампунем і бережно висушіть їх спочатку рушником, а потім - феном, так як чубок краще стригти на сухому волоссі, щоб вона не злипалися. Якщо у чоловіка кучеряве або дуже густі пасма, злегка зволожите їх з пульверизатора.
3
Посадіть чоловіка в крісло і забезпечте достатню освітленість робочого місця. Візьміть найгостріші і довгі ножиці. Якщо є можливість, заздалегідь купите в спеціалізованому магазині професійні інструменти.
4
Начешіте волосся на лоб, відокремте пасма, що не мають відношення до чубку, і закріпіть їх зажимами. Якщо у чоловіка коротка стрижка, надіньте йому на голову спеціальну шапочку, з-під якої випустіть тільки прядки для чубчика.
5
Починайте підстригати чубок строго з центральної лінії чола. Поступово переміщайтеся спочатку до лівого краю, потім - до правого. Утримуйте ножиці в одному положенні - під кутом приблизно 45 °. Під час стрижки ті пасма, які ви підстригаєте, міцно притримуйте двома пальцями і трохи натягайте. Перевірте лінію стрижки і скоректуйте її, якщо це необхідно, керуючись моделлю зачіски.
6
Візьміть філіровочние ножиці і обробіть ними чубок для того щоб вона виглядала більш природною і, разом з тим, добре лягала. Перед філіровкою розділіть підстрижену чубок на кілька пасом, кожну з яких слід филировать окремо: спочатку посередині, а потім - трохи вище кінчиків волосся.