Як налаштувати звук в скайпі. Як в скайпі зробити звук за замовчуванням.

З розвитком інтернету дуже сильно спростилася можливість бути постійно на зв'язку зі своїми друзями або родичами. Skype є однією з передових програм у цій галузі. Кожному користувачеві необхідно налаштувати звук в скайпі.
Інструкція
1
Запустіть Skype на вашому комп'ютері і введіть свій логін і пароль. Якщо у вас ще немає облікового запису в Skype, то ви можете дуже швидко пройти реєстрацію. У верхній панелі виберіть закладку «Інструменти». У вікні, натисніть на кнопку "Налаштування". У віконці, зліва виберіть «Налаштування звуку». Тепер перед вами відкрито діалогове вікно, в якому ви послідовно можете налаштувати мікрофон і динаміки.
2
Налаштування мікрофона. По-перше, перевірте, чи вставлений мікрофон в системний блок комп'ютера. Це рожевий роз'єм на передній, або задньої панелі. Якщо ні - то вставте. Бувають такі моделі ноутбуків, в які мікрофони вже вбудовані.
3
В графі навпроти «Мікрофон» виберіть із запропонованих пристроїв ваш мікрофон. Навіть якщо він вбудований в ноутбук або системний блок, то в запропонованому списку він з'явиться.
4
Рухаючи повзунок, який за замовчуванням стоїть на максимумі, виберете необхідний звуковий межа для вашого мікрофона.
5
Зніміть галочку з функції «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону». Це дозволить вам змінити всього лише один раз настройку звуку мікрофона і більше не згадувати про цю проблему.
6
Налаштування динаміків. Перевірте, чи вставлений в роз'єм для навушників штекер від навушників, або колонок. Роз'єм для них на системних блоках, а так же ноутбуках, зеленого кольору.
7
В графі навпроти «Динаміки» виберіть із запропонованих той пристрій, що ви вставили в роз'єм в попередньому пункті. Тут варто відзначити, що якщо у вашого системного блоку декілька роз'ємів і в кожний з них вставлений штекер від навушників, або колонок, то ви повинні будете вибрати, через що буде відтворюватися звук від програми. Якщо роз'єм один або підключені тільки навушники, або колонки, то в такому випадку пропонується вибрати «за замовчуванням Windows», або в деяких операційних системах вашу звукову карту (зазвичай це «Realtek»).
8
Рухаючи повзунок, який за замовчуванням стоїть на максимумі, виберете необхідний звуковий межа для ваших динаміків.
9
Зніміть галочку з функції «Автоматична настройка динаміків».
10
Проведіть тестовий дзвінок в систему Skype, щоб перевірити свої настройки. У разі необхідності змініть їх. В разі чого повторіть пункти заново, щоб оптимально налаштувати звук в скайпі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_bFXovF71LQ