Як створити webmoney гаманець.

Електронна платіжна система WebMoney є лідером свого сегменту в російській мережі інтернет. З даної ЕПС співпрацює велика кількість партнерів, інтернет-магазинів, банків, брокерських компаній. WebMoney працює з різними видами валют, в тому числі з доларами, євро, рублями і гривнями, а також з золотом. Створити гаманці в WebMoney просто, наскільки складніше пройти етап реєстрації WM ID.
Інструкція
1
WM ID являє собою обліковий запис в системі трансферу WebMoney. Маючи WM ID, ви можете створити необмежену кількість віртуальних гаманців через програму WebMoney Keeper. Вам буде потрібно ввести запитувану інформацію і натиснути «Продовжити». Після перевірки введених даних знову потрібно натиснути «Продовжити».
2
Після цього на ваш e-mail прийде повідомлення, що включає в себе посилання для підтвердження реєстрації. Пройшовши за посиланням з листа, ви потрапите на сторінку завантаження програми WebMoney Keeper Classic. Її потрібно завантажити і встановити на комп'ютер. Також існують видання програми для телефонів і комунікаторів (Light, Mobile GSM). Рекомендується встановлювати саме версію Classic для ПК, так як вона має найбільшу кількість інструментів для роботи з електронною валютою.
3
Після установки WM Keeper Classic і запуску програми, у вікні виберіть «Зареєструватися в WebMoney» і натисніть "OK". В наступному вікні необхідно буде ввести реєстраційний код. Він знаходиться в листі, який вам прийшло під час реєстрації в ЕПС WebMoney. Скопіюйте його і вставте у відповідне поле, після чого натисніть «Далі».
4
Ви побачите нове вікно «Підготовка до генерації файлу ключів для доступу до WebMoney». Щоб випадковим чином згенерувати kwm-файли (ключі), натискайте клавіші на клавіатурі і рухайте мишкою в хаотичному порядку. Як тільки смужка завантаження дійде до кінця, відкриється наступне вікно, яке завершує реєстрацію. Натисніть кнопку «Далі» і перейдіть до збереження файлу ключів. Потрібно вибрати місце на жорсткому диску і флешці, куди зберігати даний файл, а також задати код доступу до нього. Введіть пароль двічі і знову тисніть кнопку «Далі». Тепер WM Keeper classic попросить вас ввести код активації, який прийде на ваш e-mail. Вставте код у відповідний рядок і натисніть "OK".
5
Процедура реєстрації ідентифікатора завершена - тепер треба створити гаманець. Зайдіть на вкладку «Гаманці» в головному вікні Keeper. В порожньому місці вікна клікніть правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню «Створити ...» Вам буде потрібно вибрати еквівалент валюти, а також ввести назву гаманця. Натисніть кнопку «Далі» і прийміть умови угоди. На цьому гаманець створений. Про це повідомить сповіщення в спеціальному вікні.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що створені гаманці, навіть з порожнім рахунком, неможливо видалити.