Чому картридж тече.

Після перезаправлення картриджів струменевого принтера нерідко зустрічається проблема з подальшим їх використанням - чорнило починають витікати, залишати некрасиві плями, розводи і смуги на папері. Щоб уникнути подібних неприємностей, краще всього довірити перезаправку картриджів фахівцям сервісних центрів або точно слідувати вказівкам інструкції.
Вийміть картридж із принтера і, якщо є така необхідність, видаліть залишки чорнила з друкувального пристрою. Зверніть увагу на стікер, яким заклеєно місце заправки картриджа чорнилом - він повинен щільно прилягати до поверхні. Якщо заправка картриджа проводилася неодноразово, замініть наклейку. Також подібна проблема може виникнути при використанні скотча. Найкраще використовуйте спеціально призначені для цього плівки або наклейки, які добре прилягають до пластикової поверхності.Еще одна ймовірна причина витікання чорнила з картриджа - перевищення їх оптимальної кількості при перезаправке. Завжди краще недозаліть фарбу в картридж, щоб уникнути подібних неприємностей, особливо якщо він стартовий. Зазвичай їх обсяг трохи менше тих, що продаються отдельно.Также зверніть увагу, щоб при заправці картриджа голка шприца була вставлена повністю, цілком достатньо 1/3 її частини. Також після перезаправлення залиште картридж на 10-12 годин для більш рівномірного розподілу чорнила - їх скупчення в одній частині може викликати витікання й розлучення при печаті.Проверьте корпус картриджа на наявність пошкоджень - цілком може бути, що є невеликі тріщини, через які чорнило випливають назовні . Також проблема може полягати в багаторазовому використанні одного і того ж картриджа, найкраще їх міняти після 5-6 перезаправок, а якщо ви займаєтеся фотодруком - то після 3-4.Также зверніть увагу на спеціальні пристрої безперебійної подачі чорнила в принтери - з ними зазвичай набагато менше проблем, а процедура перезаправлення проходить набагато простіше. Особливо це зручно при частій друку фотографій і кольорових зображень, а також якщо вам необхідно відмінну якість друку даних у великих обсягах.
Власникам принтерів добре знайома ситуація, коли під час друку важливих документів або фотографій несподівано закінчується картридж. Бігти в магазин не завжди є можливість, а тримати вдома великий запас картриджів теж не вихід. Можна заправити картридж!
Інструкція
1
Все струменеві принтери, а точніше їх картриджі, можуть бути заправлені спеціальним чорнилом після того, як закінчилися чорнило, заправлені в них на заводі. І заправляти їх можна, і навіть потрібно, оскільки це в багато разів дешевше, ніж купити новий картридж, а якість друку при цьому не страждає, зрозуміло, якщо ви купили якісні чорнило. Однак, вартість найдорожчих чорнила для дозаправки буде в кілька разів нижче, ніж вартість оригінального картриджа. Так що вибір очевидний. Конструктивні особливості кожного картриджа можуть відрізнятися, але принцип роботи і механізм заправки їх чорнилом, залишиться незмінним. Тому, розглянемо основний принцип заправки струменевих картриджів.
2
Перш за все, варто відправитися в магазин, де продають комп'ютерну техніку та комплектуючі до неї, щоб купити чорнило для вашої моделі струменевого принтера. Купивши потрібні чорнило, які представляють собою набір з трьох шприців різних кольорів (в інших випадках це можуть бути тюбики з чорнилом і шприцами для заправки), можна приступати до заправки.
3
Відкривши кришку принтера, вийміть картридж, поставте його на серветку і відклейте наклейку, яка знаходиться у верхній частині картриджа. Під наклейкою ви виявите три отвори, колір нутрощів яких буде відрізнятися один від одного, так що переплутати кольори вам не вдасться. На всякий випадок, можете переконатися в правильності дій, з інструкції, яка додається до набору чорнила. У ці отвори слід дуже повільно залити чорнило потрібного кольору - зазвичай не більше 2мл в кожен отвір, заклеїти наклейкою отвори, і дати картриджу постояти кілька хвилин. Після цього потрібно видалити краплі чорнила знизу картриджа, і вставити картридж на місце.
4
Заключним етапом буде запуск програми очищення картриджів, яка є частиною програмного забезпечення до вашої моделі принтера.