Як прибрати яндекс. Як убратьженщіни еротика на Яндекс.Фотках.

Сайт Яндекс.ру - це комплекс важливих для користувачів функцій і сервісів, від пошти до блогосфери. Якщо однією з послуг «Яндекса» ви скористалися лише один раз, реєструватися на сайті не знадобилося, але якщо сервіс був потрібен день у день, для зручності ви все-таки витратили дві хвилини і завели аккаунт. Але ось прийшов день, коли ви зрозуміли, що сайт або обліковий запис вам більше не знадобиться. Щоб зайві очі і руки не оволоділи конфіденційною інформацією, видаліть обліковий запис.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку «Яндекса». Відкрийте свій обліковий запис, ввівши логін і пароль. Відразу відкриється сторінка вашої пошти.
2
Клацніть посилання «Паспорт» справа вгорі. Нову сторінку прокрутите до середини і знайдіть рядок «видалити акаунт». Натисніть цю команду лівої кнопкою миші.
3
Підтвердіть видалення вводом пароля. Якщо ви все зробили правильно, сайт переадресує вас на головну сторінку як неавторизованого користувача.
Процедура видалення Яндекс-грошей нескладна. Для цього потрібно видалити спочатку поштовий ящик, потім свій Яндекс-аккаунт. І всі сервіси Яндекса втечуть автоматично разом з видаленням аккаунта і ящика.
Вам знадобиться
  • Доступ до вашого аккаунту на Яндексі
  • Бажання дійсно видалити Яндекс-гаманець
Інструкція
1
Для того щоб видалити свою поштову скриньку на Яндексі, по перше потрібно увійти до сервісу Яндекс-пошти. Щоб виконати вхід, натискаємо по напису "Увійти в пошту" (у верхньому правому куті) в будь-якій відкритій сторінці Яндекса. Для входу в пошту система Яндекса переправляє на сторінку авторизації, в поля якої потрібно ввести свій логін і пароль.
2
Потім шукаємо в правому верхньому кутку сторінки посилання "настройка", натискаємо на неї і потрапляємо на нову сторінку. Практично на самому низу сторінки є строчка "При необхідності ви можете видалити свій поштовий ящик". За клацання відкривається форма, щоб ще раз упевнитися в ваш намір. Після того, як ви внесли в форму пароль, клацаєте по посиланню "видалити", і поштовий Яндекс-ящик видаляється.
3
А тепер нам потрібно видалити Яндекс-аккаунт з усіма сервісами, в які і включений наш головне питання - як видалити Яндекс-гроші. Вам потрібно потрапити на особисту сторінку налаштувань, відшукати на ній посилання "Персональні дані" і клікнути на неї. Відкриється нова сторінка, і внизу сторінки знайдіть рядок "Видалити акаунт". Після кліка на цю сторінку ми потрапимо на форму "Видалення аккаунта на Яндексі". Потім потрібно ввести в поле свій пароль і натиснути "Видалити". Як тільки ви видаляєте аккаунт, то до Яндекс-сервісів у вас вже не буде доступу. Для того, щоб користуватися сервісами знову, потрібно буде реєструвати акаунт заново.
Зверніть увагу
При видаленні аккаунта ви втрачаєте можливість користування не тільки Яндекс-грошима, але і рештою Яндекс-сервісами.
Корисна порада
Перед тим, як видаляти Яндекс-гроші, виведіть звідти всі фінанси.