Чому отключaется телефон.

Для сучасної людини мобільний телефон входить в категорію предметів першої необхідності. Дзвінки, СМС, інтернет, визначення часу і навіть грошові перекази - все залежить від роботи маленької пластикової коробочки з електронною начинкою. Однак ця річ деколи мимоволі і дуже недоречно відключається.
Найбільш поширеною причиною самовільного відключення телефон а є несправність акумуляторної батареї, або неякісне з'єднання між контактами батареї і телефон а. Дана несправність може бути обумовлена придбанням спочатку бракованого товару, будь то телефон або акумулятор, або приходом в непридатність предмета по причині засмічення контактів. Вам слід в цьому випадку спробувати поставити іншу батарею в телефон і перевірити його на работоспособность.Механическое пошкодження друкованої плати - друга з найбільш поширених причин відключення телефон а. Це може статися через часті падінь пристрою. Ви можете перевірити актуальність цієї причини, спробувавши зігнути телефон . Його відключення в цьому випадку означає, що ви потрапили в точку.Іногда відключення може відбуватися через вихід з ладу програмного забезпечення (прошивки). Для телефон ов популярних брендів це рідкість, однак у моделей, завезених з Китаю, дана несправність дуже поширена. Спробуйте скинути всі дані телефон а до заводських установок і відформатувати його пам'ять і карту пам'яті. Якщо це не допомагає, встановіть нову прошівку.Еще одна причина може бути прихована в корозії механічних частин телефон а. Цьому виною найчастіше є перебування апарату в воді (падіння в воду або обливання водою). Якщо це трапилося, телефон з часом зовсім перестане работать.Также унаслідок падіння в воду може утворитися окислювання на контактах СІМ-карти. В цьому випадку прочистите їх, використовуючи етиловий спірт.Существенной причиною самовільного відключення телефон а може бути несправність кнопки включення. В цьому випадку потрібно замінити ее.Іногда телефон відключається при сильному морозі. В цьому випадку достатньо деякий час потримати апарат в теплому приміщенні, після чого включити.
Мобільний телефон може в певних обставинах мимоволі вимикатися або перезавантажуватися. Причини такої поведінки апарату можуть бути різними, як апаратними, так і програмними.
Інструкція
1
Найбільш частою причиною самовільного вимкнення телефону є недостатній заряд акумулятора. Як правило, перед тим, як отключться з цієї причини, апарат виводить на екран відповідне попередження, іноді навіть кілька разів. Якщо в цей час ви набирали або редагували текст, при першому ж такому попередженні якнайшвидше збережіть його, а подальше редагування залиште на потім, коли апарат буде заряджений. Прийшовши додому, приступите до зарядки телефону негайно.
2
Якщо телефон показує значний заряд батареї, а потім все одно раптово відключається або перезавантажується, причиною може бути підвищений внутрішній опір акумулятора. Підвищується воно від зносу. Змініть таку батарею, а стару здайте в спеціальний пункт прийому. Такі пункти маються на деяких ЖЕКах, ДЕЗах, а також салонах зв'язку. В останніх за зданий акумулятор іноді преоставляют знижку на новий.
3
Іноді телефон несподівано починає перезавантажуватися при натисканні на клавішу. Причиною цього можуть стати порушиться пайки елементів, що дають про себе знати при деформації плати. Самостійно таку несправність усувайте лише в тому випадку, якщо ви вмієте добре паяти SMD-компоненти, інакше зверніться до майстра.
4
Причиною мимовільного відключення або перезавантаження телефону може бути і нестача оперативної пам'яті. В телефоні, на відміну від комп'ютера, немає розділу підкачки (свопу). Коли на ньому запущено кілька додатків (або навіть одне, але ресурсномістке), це може супроводжуватися або аварійним завершенням роботи програм, або перезавантаженням. Щоб цього не відбувалося, не запускайте відразу кілька додатків, або замініть їх на менш ресурсомісткі.
5
Вимкнення телефону при падінні пояснюється просто: клеми акумулятора на мить відходять від пружинних контактів. Якщо при цей відійде НЕ батарея, а SIM-карта, телефон на деякий час втратить мережу. Щоб уникнути таких ситуацій, які не кидайте апарат.