Як усунути запах після пожежі.

Кожна людина оточений різними запахами , одні приємні, але інші можуть викликати не тільки огиду, але і бути шкідливі для організму, як, наприклад, їдкий запах після пожежі . У цьому випадку просте провітрювання приміщення навряд чи допоможе впоратися з цим завданням. Для усунення неприємного запаху можна спробувати кілька різних методів.
Інструкція
1
Спробуйте усунути запах після пожежі за допомогою поглинання його спеціальними гранульованими або порошковими дезодорантами. Придбати їх ви зможете в спеціалізованому магазині. Принцип дії такого виду дезодоранту простий. Абсорбуючі речовини, які входять до складу подібних засобів, досить ефективно усувають різні види запахів. Єдина умова - добре провітрювати приміщення. Пам'ятайте: поширення запаху залежить від циркуляції повітря, освітлення, вологості і температури.
2
Озонування повітря. Даний метод підходить для усунення абсолютно всіх запахів. Принцип дії полягає у взаємодії озону з існуючими в кімнаті сторонніми сполукам, розкладанні їх на кисень, вуглекислий газ і воду. Така процедура абсолютно нешкідлива для людини. Застосувати дану процедуру ви зможете за допомогою спеціального повітроочисника, що має дану функцію. Не пошкодуйте і придбайте його, так як він ще не раз стане в нагоді вам в побуті. Озон ефективно усуває різні запахи, розкладаючи токсичні речовини не безпечні з'єднання.
3
Якщо під рукою у вас немає жодного із сучасних засобів для усунення запахів, дійте самостійно. Негайно розкрийте всі вікна, створивши таким чином протяг. Повітря не повинен застоюватися в одному приміщенні. Намочіть простирадла прохолодною водою і розвісьте їх на вікнах. Протріть меблі та підлога чистою водою, а одяг вивісите на вулицю провітрюватися. М'які меблі обробіть вологою щіткою з додаванням кондиціонера або спеціального засобу. У таз, відра та інші ємності налийте холодної води і розставте їх по всьому приміщенню. Ні в якому разі не використовуйте звичайні дезодоранти для повітря при боротьбі з запахом гару. Таким чином ви тільки погіршить ситуацію.