Як створити замітку.

Можливості соціальних мереж постійно розширюються, щоб залучити нових користувачів і утримати старих. До послуг відвідувачів чати, спільноти, фотохостингів, відеотека і навіть елемент блогу - можливість створювати нотатки, майже як у справжньому журналі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
В лівому верхньому куті є меню. Знайдіть там рядок «Мої закладки» і пройдіть по ній. На новій сторінці, якщо ви ще не створили жодної замітки, у вкладці «Мої нотатки» буде пусто. Сама крайня праворуч вкладка - «Додати запис». Натисніть її.
2
На новій сторінці буде поле із заголовком і поле з текстом замітки. Введіть всі дані, які вважаєте нужнимі.Дополнітельно можете прикрашати шрифт (над текстом замітки є відповідні значки. При наведенні курсора спливає підказка), вставляти аудіо- відео- та фотоматеріали, посилання, підзаголовки, списки, таблиці і взагалі все, що захочете. Для виведення на екран повного переліку опцій натисніть вкладку «Додаткові можливості».
3
Поставте галочку поруч з опцією «Опублікувати на моїй стіні», якщо хочете поділитися заміткою з друзями. Виберіть, хто може читати і коментувати замітку. Для збереження натисніть кнопку «Опублікувати» (якщо ви хочете, щоб замітка була видна тільки вам і вибрали відповідні опції, не переживайте. Вона буде видна тільки вам).
4
Щоб додати замітку в мережі "Facebook" зайдіть на сторінку свого профілю і знайдіть рядок "Notes". На новій сторінці з'явиться список усіх написаних вами нотаток. Якщо їх немає, з'явиться повідомлення про їх відсутність. Натисніть на посилання "Write a Note" .На наступній сторінці введіть назву замітки і текст. Прикрашайте його за тим же принципом, що текст нотатки «Вконтакте», але врахуйте, що тут назви всіх функцій англійською. Задайте параметри пріатності і збережіть замітку.