Як вилікуватися від аскарид.

Аскариди , великі (довжиною до 40 см) круглі черв'яки, вражають зазвичай органи шлунково-кишкового тракту і викликають аскаридоз. Діагностувати це захворювання можна за допомогою капрограмми і серологічного дослідження (аналіз крові на наявність антитіл).
Вам знадобиться
  • - по 1 ст. ложці суцвіть ромашки аптечної, пижма звичайного, кори крушини ламкої; 1 ст. ложка трави полину.
  • - по 1 ст. ложці трави золототисячника, суцвіття пижма, кореня оману.
  • - по 1 ст. ложці трави полину, насіння льону, гвоздики.
  • - головка часнику; стакан молока.
  • - 1 ст. ложка насіння моркви.
  • - 300 г сирого насіння гарбуза; мед (варення, цукор); 10 - 30 г сірчанокислої магнезії.
Інструкція
1
Дотримуйтесь гігієну. Частіше мийте руки, нігті обрізайте якомога коротшим. Носіть облягає нижню білизну і міняйте його щодня. Періть речі в гарячій воді, а потім ретельно пропрасовуйте. Користуйтеся окремим посудом. Перед прийомом їжі обливайте тарілку і ложку окропом. Овочі та фрукти обов'язково необхідно мити перед вживанням.
2
Змішайте суцвіття пижма звичайного, ромашки аптечної, трави полину і кори крушини. Залийте 1 ст. ложку збору склянкою окропу і прокип'ятіть на маленькому вогні протягом 15 - 20 хвилин. Випивайте по половині склянки вранці перед сніданком і на ніч.
3
Приготуйте збір з трави золототисячника, суцвіття пижма і кореня оману. Залийте 1 ст. ложку склянкою води і поставте на водяну баню на 20 хвилин. Приймайте натщесерце вранці і перед сном ввечері по половині склянки настою.
4
Перемішайте траву полину, насіння льону та гвоздику в однакових пропорціях. Подрібніть збір до порошкового стану. Вранці за 15 хвилин до сніданку приймайте по 0,5 ч. Ложки. Заспівує склянкою морквяного соку.
5
Зваріть в склянці молока головку часнику до м'якого стану. Потім молоко процідіть і остудіть. Поставте з нього клізму на ніч - дорослій людині з 1 склянки, дитині від 70 до 100 мл залежно від маси тіла. Проробляйте таку процедуру 1 тиждень.
6
Подрібніть насіння моркви. Залийте 1 ст. ложку стаканом окропу. Залиште на 2:00 настоюватися. Кожні 2 - 3 години до їжі приймайте по 1 - 2 ст. ложки такого настою.
7
Очистіть насіння гарбуза від лушпиння, залишаючи тонку зелену оболонку. Розітріть ретельно насіння в ступці. Повільно влийте 50 - 60 мл води, постійно помішуючи. Для смаку додайте 1 ст. ложку меду, цукру або варення. Натщесерце прийміть по 1 ч. Ложці протягом 1 години всю дозу. Випийте через 3 години сернокислую магнезію. Для дорослих розбавте 10 - 30 г в половині склянки теплої води. Дітям Розрахувати дозування по 1 г на 1 рік життя. Через 30 хвилин поставте очисну клізму.
8
Зверніться до фахівця. Народні методи лікування не завжди ефективні. Лікар призначить препарати на основі мебендазолу, албендазола і левамизола, які призводять до швидкої загибелі аскарид і зменшують інтоксикацію їх отрутами.
Зверніть увагу
Дозування трав'яних зборів вказана для дорослої людини. Для дітей необхідно перерахувати дозу залежно від віку та маси тіла.