Як плести американські косички.

Якщо ви любите міняти свій образ і не витрачати багато часу на щоденну укладку, вам допоможуть афро-американські косички . Ця популярна на сьогодні зачіска допоможе легко змінити довжину, обсяг і колір волосся. Найпоширенішим видом афро-американських кісок є косички з використанням синтетичного волокна канекалона.
Інструкція
1
Американські косички можна плести двома способами: «по голові» або точково. Для цієї зачіски краще підходить волосся довжиною до плечей, підстрижені східчасто. Але навіть при дуже короткому волоссі (менше 3-4 см) можна зробити афро косички , наростивши їх до потрібної довжини.
2
Кількість заплітає кісок залежить від того, який густоти волосся ви в результаті хочете добитися. Починають плести їх з середини голови. Для цього роблять проділи, але можна плести і без них. У підстави косички шляхом зав'язування вузлика кріпиться синтетичний матеріал канекалон. З нього і волосся плетуться косички протягом декількох годин або днів.
3
Косички в африканському стилі можна зробити хвилястими - з дрібної або великої хвилею, а їх кінчики - просто обрізаними, а також з пензликом або вузликом. Можна також створити ефект «живого кінця» косички , а можна прикрасити її кінчик бусинкою.
4
Коли 2 пасма волосся скручують по спіралі, виходять мотузочки; якщо пасма плетуть навколо своєї осі, то виходять джгути. Можна зробити «ковбаску», обертаючи одну пасмо, яка плентається, другий пасмом.
5
Голову з Афрокосички миють через п'ять днів з шампунем без кондиціонера, щоб на волоссі не залишалося липкого нальоту. Зручно при митті використовувати губку. На коріння волосся з її допомогою наносять шампунь, масажують шкіру голови пальцями, а потім ретельно змивають шампунь.
6
Термін носіння африканських кісок залежить від кількості вплетений. Чим їх більше, тим довше буде триматися зачіска. В середньому на голові заплітають близько 200 кісок. Таке їх кількість оптимально для збереження здоров'я волосся і краси зачіски. Тримається зачіска з Афрокосички приблизно 2,5 місяці, а якщо проводити корекцію кісок по краях лінії росту волосся, то вона може прослужити на місяць довше.
7
Зачіска з Афрокосички на довгий час захистить ваші волосся від всіляких хімічних речовин, що входять до складу засобів для укладки. До того ж ви придбаєте новий колір волосся без шкідливого впливу барвників. При цьому можливості колірних рішень досить великі. Використовуючи різні за кольором волокна канекалона, можна домогтися цікавих колірних варіантів. Волоссю можна надати ефект мелірування, якщо в локони вплести канекалон кольором на тон або два вище кольору ваших натуральних волосся.
8
Африканські косички захистять ваші волосся і від впливу факторів навколишнього середовища - вологи, сухого повітря, перепадів температури та ін., Так як локони в косичках знаходяться, немов у футлярі, але при цьому дихають . Коли ви розплете ваші африканські косички , то побачите більш живі і здорові волосся.
Африканські косички зараз на піку моди. Вони стильно виглядають, не псують волосся і досить прості в питаннях по їх догляду. Якщо добре освоїти техніку, вам не складе труднощів зробити африканські косички самому. В середньому можна заплести близько 150-200 кісок. Сам процес плетіння займає близько семи годин.
Вам знадобиться
  • - гребінець з дрібними зубами
  • - апарат для африканських кісок
Інструкція
1
Перед початком плетіння Не мийте голову. Зробити африканські косички самому найкраще на злегка брудних волоссі - так вони будуть триматися краще, та й сам процес плетіння займе менше часу.
2
Добре розчешіть волосся. Сплутані волоски будуть заважати процесу плетіння, до того ж зачіска внаслідок цього буде виглядати неохайно.
3
Гребінцем з дрібними зубчиками зробіть проділ з волосся посередині голови.
4
Відокремте одну пасмо бажаної товщини. Чим ближче вона буде до проділу, тим легше буде продовжувати плетіння.
5
Розділіть пасмо на три рівних частини. Бічні пасма утримуйте мізинцями, а центральну пасмо - вказівним і великим пальцями. Ваші руки повинні бути повернені долонями вниз, при цьому мізинці повинні бути спрямовані ближче до голови.
6
Само плетіння здійснюється почерговими поворотами руками долонями вгору, косичка заплітається через низ.
7
Поверніть ліву руку долонею вгору. Залиште праву руку в положенні долонею вниз. Після цього поверніть ліву руку долонею вниз. Потім поверніть праву руку долонею вгору. Повертайте тільки ту руку, в якій знаходиться два пасма волосся.
8
Однаково натягайте всі три пасма, інакше косички будуть нерівними. Заплітайте косички досить туго.
9
При освоєнні техніки прискорте темп плетіння.
10
Заплетіть косичку по всій довжині пасма.
11
Кінець косички закріпіть спеціальним апаратом для африканських кісок. Цей прийом використовується для того, щоб косичка НЕ розплелися. Також ви можете прикрасити кінець косички кульками або намистинками.
12
Відокремте сусідню пасмо. Розділіть пасмо на три рівних частини. Заплетіть косичку. Закріпіть кінець косички спеціальним апаратом для африканських кісок.
13
Дотримуйтесь вищевказаним крокам і заплетене все пасма волосся на голові в косички .