Як зменшити лаги.

лагами на сучасному інтернет-жаргоні називаються періодичні або постійні «гальмування» персонального комп'ютера. Лаги можуть відбуватися як під час знаходження в інтернеті, так і поза мережею. Найбільш поширений лаги - це зависання під час онлайн інтернет ігор. Повністю позбавитися від лагов практично неможливо, але можна спробувати їх хоча б зменшити.
Вам знадобиться
  • Навики володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку необхідно переконатися, що технічні характеристики вашого комп'ютера і швидкість інтернет-з'єднання підходить під мінімальні вимоги гри.
2
Якщо всі вимоги підходять, то необхідно закрити всі програми, які також використовують інтернет-з'єднання (браузер, програми для спілкування в мережі, торренти і т.д.). Також бажано на час гри призупинити процеси оновлення тих чи інших програм. Це необхідно, щоб розвантажити потоки вхідної та вихідної інформації.
3
Добре допомагає для зменшення лаг наступний спосіб: - Необхідно зайти в меню самої гри; - Знайти пункт "Налаштування" або "Параметри" і вибрати його; - Далі відкрити вкладку з параметрами відео; - Виставити всі параметри відображення (дальність виду, точність текстур, відображення тіней і опадів і т.д.) на мінімальні значення. Це дозволить розвантажити відеокарту, процесор і оперативну пам'ять.
4
Якщо гра продовжує гальмувати, то бажано спробувати заходити в неї, коли сервери гри найменш всього завантажені (будні, нічний час). Максимальна завантаженість серверів ігор спостерігається у вихідні і вечорами.
5
Якщо комп'ютер включений вже досить давно, то перед тим, як грати, необхідно його перезавантажити.
6
Причиною появи лаг також можуть бути і віруси, які забивають центральний процесор хибними командами. Для їх усунення необхідно встановити антивірус і перевірити їм усіх жорстких дисків і переносні носії.