Як вибрати клініку і лікаря.

Від правильного вибору клініки або свого лікуючого лікаря залежить не тільки безпомилкова діагностика і результати подальшого лікування, але часом навіть і саме життя. Тому, коли виникає питання, як вибрати клініку і лікаря , необхідно зібрати всю можливу інформацію, щоб надалі не розчаруватися в обраному лікувальному закладі.
Інструкція
1
Для початку з усіх доступних джерел дізнайтеся всі запитання. Зібрати будь-яку інформацію допоможуть всілякі довідники та інтернет-ресурси. Зайдіть на сайт обраного установи і почитайте відгуки його пацієнтів. Зверніть увагу, як виглядає сам сайт, наскільки зручний він користувачеві, і на доступність будь-якої інформації. Ці характеристики можуть багато розповісти про статус клініки.
2
Розпитайте особисто тих людей, які спостерігаються в цьому лікувальному закладі або окремого лікаря . Багато охоче поділяться своїми враженнями.
3
Зателефонуйте в клініку і задайте всі запитання. Зверніть особливу увагу на те, як співробітники клініки відповідають по телефону, наскільки вони ввічливі, уважні і інформативні. Перш ніж іти на перший прийом для знайомства з лікарем, незайвим буде дізнатися про те, як давно існує клініка, яке використовується в ній обладнання, який досвід лікаря .
4
Уточніть умови прийому. Набагато краще якщо він ведеться по запису, а не в порядку «живої черги». Коли у кожного пацієнта призначено час, лікар приділить йому максимум уваги. На користь вибору клініки говорить той факт, коли при записі на прийом співробітники знаходять зручне саме для пацієнта час відвідин, а також розповідають, як проходитиме прийом, що для цього знадобиться, і як краще до них дістатися.
5
На першому візиті у лікаря не соромтеся задавати будь-які питання, дізнайтеся його методики лікування. Попросіть розповісти про всі фінансові умовах. Після відходу від лікаря має залишатися повне задоволення від цього знайомства, адже ви тепер довіряєте йому своє життя.
6
Обов'язково перевірте, чи є у вибраної клініки ліцензія. При її відсутності буде не з кого питати за результати проведеного лікування. Поважають себе лікувальні установи на прохання пацієнта охоче надають номер ліцензії і вивішують оригінал на видному місці.
7
Уточніть, укладає Чи клініка договір. У ньому мають бути дуже докладно прописані всі надані послуги, діагностика, вартість, права, відповідальність та обов'язки сторін.
Корисна порада
Пам'ятайте, що навіть після повної консультації з лікарем, абсолютно не обов'язково лікуватися саме у цього фахівця. Завжди є можливість почути думку іншого лікаря і вибрати того, хто викликає більше довіри.