Як організувати доставку води в офіс.

Кулер з чистою водою вже давно став звичною деталлю інтер'єру будь-якого офісу . Він з успіхом заміняє пожежонебезпечні чайники, вирішує проблему холодних напоїв в теплу пору року. Та й для здоров'я чиста вода з привізних бутлів набагато корисніше, ніж рідина з міського водопроводу. Як забезпечити свій офіс цієї корисної водою?
Інструкція
1
Дізнайтеся номери телефонів компаній, що постачають воду. Зателефонуйте і з'ясуйте умови доставки для офісів, асортимент води, ціни та інші важливі моменти. Непогано скласти порівняльну таблицю пропозицій конкуруючих фірм.
2
Найпростіший і відповідний більшості офісів варіант - доставка простий питної води без добавок. Йодована і фторированная вода корисна не у всіх випадках. Що стосується особливо очищених варіантів, що продаються під поміткою «елітна» - більшість споживачів навряд чи зможе оцінити якість такої води. Зате ціна на неї істотно вище стандартної.
3
Вирішіть, як ви будете розливати воду. Більшість компаній постачає її в стандартних пластикових бутлях по 19 і 5 літрів. Можна замовити і більш дрібну розфасовку по 1,5 і 0,5 літра. Для зручності розливання компанії пропонують спеціальні помпи - їх можна придбати або взяти в оренду. Бутель, доповнена помпою - хороше рішення для приготування кави або чаю в чайнику.
4
Для потреб співробітників зручніше придбати кулери. Компанії пропонують настільні і підлогові варіанти. Є кулери, що працюють тільки на охолодження води, інші здатні як охолодити, так і підігріти її. Ці прилади можна купити, але багато компаній готові запропонувати їх в оренду. Порахуйте, який варіант вигідний для вас.
5
Дізнайтеся, чи надає компанія-постачальник послуги з ремонту кольорів. Найвразливіше місце приладу - пластиковий важіль для наливу води, в офісу х він виходить з ладу особливо часто. Крім того раз в три-чотири місяці кулер вимагає профілактичної чистки. З'ясуйте, чи готова компанія надати вам заміну на час ремонту та чистки.
6
Запросіть в офіс представників обраної компанії-постачальника і складіть договір на поставку води та обслуговування кулерів. Співробітник компанії допоможе вам розрахувати оптимальне для вашої компанії число апаратів і кількість бутлів води. Виберіть місце для зберігання запасу бутлів і порожньої тари.
7
З'ясуйте графік роботи компанії-постачальника. Зазвичай, зробивши замовлення, воду замовник отримує на наступний день. Якщо робота постачальника або якість води перестане вас влаштовувати, ви в будь-який момент можете знайти іншу компанію. Врахуйте, що кулери для води стандартні, тому їх можна використовувати для будь-яких марок.