Як налаштувати швидкість інтернету.

Якщо вас не цілком влаштовує швидкість інтернету, не потрібно робити поспішних рішень з приводу зміни провайдера або тарифу. Налаштувати швидкість інтернету набагато простіше, ніж часом, здається.
Інструкція
1
Найпростішим способом є відключення графіки, картинок і відео, які маються на сторінках сайтів. Цим ви значно полегшите вагу сторінки, збільшивши при цьому швидкість інтернету. Відключають графіку в браузері в "Налаштування".
2
Спробуйте збільшити розмір тимчасових файлів, тобто кешу, вашого браузера. В Firefox, наприклад, це наступні дії: «Налаштування»? «Додатково»? «Мережа»? «Автономний сховище». Виконавши це, ви скоротите час завантажень повторно відвідуваних сторінок.
3
Установка швидкого браузера. Це може бути Opera або варіанти Mozilla з найменшою кількістю зайвих функцій. Це обумовлено тим, що чим швидше завантажується браузер, тим швидше працює ваш інтернет.
4
Підключити брандмауер. Це програма, яка перешкоджає проникненню шкідливих програм
5
Виберете легку антивірусну програму. Адже антивіруси постійно оновлюють свою базу, занижуючи при цьому швидкість інтернету. Визначтеся, що для вас найбільш важливо швидкість або безпеку. І якщо швидкість виявиться важливіше, відключіть автообновление бази даних і користуйтеся ним у визначений час.
6
Відключити автообновление Windows. Операційні системи регулярно оновлюються в автоматичному режимі, закачуючи нові програми, зменшуючи при цьому обсяг трафіку і швидкість.
7
Включити Proxy. Ця функція необхідна для збереження та виведення завантажених сторінок на вимогу в браузер. Будуть завантажуватися тільки нові сторінки і динамічний зміст. Включається дана функція в браузері.
8
Налаштувати швидкість інтернету можна, видаливши index.dat., Тобто файли, які зберігають історію всіх завантажених сторінок і вимагають стабільного доступу до інтернету. Видаливши їх, ви пройдіть тест на швидкість інтернету. Ви відчуєте різницю.
9
Використовуйте мінімум програм, які вимагають підключення до інтернету. До них відносяться ICQ, Skype, поштова програма і так далі. Всі вони споживають велику частину трафіку і знижують швидкість, при цьому, не вимагаючи повноцінної роботи. Для перевірки закрийте всі програми в браузері і пройдіть тест на швидкість.