Як читати книги з "Айпода".

Не в кожного є можливість носити з собою книгу для читання у зв'язку з її розмірами. Однак багато хто з нас звикли мати постійно при собі плеєр, наприклад, iPod. Існує можливість використовувати його не тільки для прослуховування музики, а й для читання.
Інструкція
1
Читання книг з iPod можливо за допомогою функції нотаток. Активуйте їх у своєму плеєрі. Для цього відкрийте настройки iPod, виберіть розділ «Головне меню», а потім «Нотатки». Зверніть увагу на те, що плеєр здатний працювати тільки з файлами у форматі .txt, які мають кодування Unicode і розмір не більше 4 кб.
2
Підготуйте текстові файли для запису. Для цього відкрийте за допомогою штатної системної програми «Блокнот» (Notepad) необхідну книгу в форматі .txt. Далі виберіть «Файл» -> «Зберегти як», вкажіть бажане ім'я файлу, після чого клікніть на меню, що випадає навпроти напису «Кодування» і виберіть «Юнікод». Натисніть на кнопку «Зберегти».
3
Підключіть iPod до комп'ютера за допомогою кабелю USB. Для цього один його кінець підключіть до плеєра, а інший до гнізда на системному блоці комп'ютера. Після визначення пристрою за допомогою провідника операційної системи відкрийте папку плеєра і перейдіть в каталог Notes. Скопіюйте в нього підготовлений файл .txt з кодуванням Unicode.
4
Обмеження на розмір файлу в 4 кб може викликати певні незручності. Вирішити цю проблему можливо за допомогою безкоштовної програми WordPod. Завантажте її з офіційного сайту розробника http://wordpod.sourceforge.net/, встановіть і запустіть.
5
Клацніть по кнопці Add, розташованої на панелі інструментів, і у вікні виберіть книгу у форматі .txt з кодуванням Unicode. Клацніть по випадному меню навпроти напису Encoding і виберіть зі списку UTF-8. Клікніть ОК і при необхідності в наступному вікні вкажіть автора, назва, жанр тощо.
6
Після цього в списку програми з'явиться додана книга, поставте навпроти неї галочку. Підключіть до комп'ютера iPod, клікніть по кнопці Sync, розташованої в правій частині панелі інструментів програми. Після синхронізації обрана книга опиниться в розділі заміток плеєра.