Як створити свій пароль. sozdat svoy parol.

Інтернет з кожним днем розширює свої кордони, але також стрімко зростає і загроза схоронності особистої інформації. Для її захисту необхідно використовувати більш надійні паролі. Є кілька простих способів зробити ваш пароль більш якісним і надійним.
Інструкція
1
Для початку розглянемо процес злому паролів. Більшість людей використовують дуже прості паролі, такі як набір цифр. Такі паролі мають найнижчу ступінь захисту від злому. Для злому паролів, використовуються спеціальні програми. Сучасні програми злому, працюють зі швидкістю 500000 паролів в секунду. Приміром, якщо ваш пароль складається з шести цифр, то такий пароль буде зламаний через дві секунди. Як же захиститься від такого типу атаки, коли перебираються всілякі паролі на таких величезних швидкостях. Насправді це просто.
2
По-перше, необхідно використовувати довгі паролі. Вони повинні містити не менше 15 символів. Такий пароль буде зламувати протягом десятків років, враховуючи сучасний рівень техніки. Це цілком прийнятно для нас.
3
По-друге, пароль повинен містити не тільки цифри, а й букви, пробіли, різні знаки. Візьмемо як приклад слово «пам'ятка». Це слово містить 21 букву. Програма злому, працюватиме над таким паролем трильйони років.
4
Однак зломщики мають спеціальні словники, що містять всі слова російської мови. Припустимо в словнику російської мови 200000 слів. Програма злому працює зі швидкістю 500 000 слів в секунду. Не важко порахувати, через скільки секунд буде зламаний ваш пароль, це менш секунди. Тому не використовуйте слова російської мови, та й не тільки російського, в якості пароля.
5
Якість пароля залежить від двох величин, це довжина пароля і різноманітності символів. Під символами розуміють, прописні і заголовні букви, цифри, пробіли або спеціальні знаки. Чим багатше різноманітність символів в паролі, тим складніше його зламати. Але такі паролі і запам'ятати складніше. Тому краще створювати, легко запам'ятовуються паролі. Наприклад, візьміть слово або краще декілька слів і навмисне допустите декілька помилок. Такий пароль буде мати більший ступінь захисту.
6
Зламати ваш пароль, через інтернет, дуже складно з ряду причин, таких як, обмеження по швидкості, обмеження кількості допустимих помилок при введенні пароля і ряд інших. А от якщо зломщик отримає доступ безпосередньо до вашого комп'ютера і завантажить на нього свої програми для злому, ось тоді вам і знадобиться пароль, про який ми говорили вище.
7
Процедура установки пароля, дуже проста. При завантаженні комп'ютера, натисніть і утримуйте кнопку Delete, це вхід в BIOS. В меню знайдіть Password і введіть пароль, потім натисніть F10, і у вікні,, Yes. Пароль встановлений. Обов'язково запам'ятайте його або краще запишіть, так як при його втраті, ви комп'ютер не запустите. Це найнадійніший захист вашого комп'ютера на сьогоднішній день.
Практично всі користувачі в інтернеті мають свій поштовий ящик. Працюючи з електронною поштою, потрібно знати багато інструкції, в тому числі і відновлення пароля, без якого не можна увійти в пошту.
Інструкція
1
Зайдіть на потрібний сайт. Така функція як «Відновлення пароля» в справжній період доступна в багатьох поштових серверах. Для того щоб використовувати її, достатньо перейти за представленою посиланням, що розташовується поруч з входом для користувача. Як правило, електронні ящики мають автоматичну систему відновлення паролів, і по потребі, ввівши свій поштовий адресу, можна роздобути позабутий пароль . Якщо така система не допоможе, тоді згадати забуте слово вам допоможуть контрольні питання. Вони пропонувалися при реєстрації електронного ящика, наприклад, кличка вашого вихованця або дівоче прізвище матері. Відповідь на поставлене питання і буде вашим доступом на сервер.
2
Після введення відповіді в запропоновану графу переміститеся на сторінку вашого профілю, де вам запропонують назвати нове найменування пароля. Деякі з існуючих на сьогодні поштових сервісів можуть передбачати її відновлення шляхом мобільного сервісу. На ваш телефон приходить повідомлення з кодом доступу або відповідні рекомендації.
3
Якщо ви все-таки не згадаєте відповіді на контрольний опитування або виникнуть проблеми, які пов'язані з відновленням набору символів, то зверніться в службу технічної підтримки відповідного сервісу.
4
Вкажіть в листі адресу електронної пошти, дату її реєстрації, застосовуваний провайдер. Бажано вказати і дату останньої відвідуваності емейл. Можна вказати зразкову назву пароля, і змінювали ви пароль за останній період. Дайте більш точні дані про вашу зареєстрованої пошті і чекайте відповіді від фахівців веб-ресурсу. Вони зв'яжуться з вами дуже скоро і нададуть необхідну допомогу.
Корисна порада
Відновити доступ до вашого емейл можна досить швидко. На всі дії по відновленню пароля витратиться не більше 5 хвилин.