Як зшити молодіжну сумку.

Сьогодні кожна поважаюча себе модниця прагне отримати собі частинку ексклюзиву і підкреслити свою індивідуальність. Вибираючи аксесуари, вона орієнтується не тільки на моду, а й на особливості свого гардероба, такого ж унікального, як і вона сама. Саме тому пошив молодіжної сумки своїми руками стане для такої панночки справжньою знахідкою у вирішенні даної проблеми.
Вам знадобиться
  • - 1,5 м нейлонової тканини при ширині полотна півтора метра;
  • - 40 см флизелина;
  • - кнопки;
  • - застібки блискавки (дві по 12-15 см завдовжки і одну на 35 см);
  • - кордова стрічка шириною 3 см і довжиною близько метра;
  • - термонаклейка з оригінальним мотивом або просто готовий мотив для декору;
  • - підкладкова тканина;
  • - швейні приналежності.
Інструкція
1
На папері зробіть викрійку деталей майбутньої сумки. Складіть тканину навпіл лицьовою стороною всередину, наколи деталі викрійки на тканину за допомогою кравецьких шпильок, раціонально використовуючи матеріал. Обрисуйте деталі викрійки крейдою або олівцем, додайте припуски на шви по 2 сантиметри з кожного боку. Те ж саме повторіть з підкладкової тканиною, викроюючи деталі підкладки для сумки.
2
Виріжте всі деталі, обробіть краю деталей оверлоком, щоб вони мали акуратний вигляд.
3
Виріжте з флізеліну копії деталей сумки без припусків на шви, змочіть їх водою, прикладіть до виворітної сторони викроєних з основної тканини деталей так, щоб вони стикалися клеїться стороною флизелина. Накрийте деталі проутюжкой (чистою сухою серветкою з бавовняної тканини) і кілька разів проведіть по ним гарячою праскою.
4
На лицьову деталь сумки нанесіть декоративний елемент. Якщо у вас термонаклейка, прикріпіть її за допомогою праски. Якщо ви використовуєте звичайний декоративний мотив, акуратно настрочити його на поверхню основної деталі.
5
Змітайте відповідні деталі виробу між собою і стачайте машинним швом середньої щільності. Окремо змітайте і стачайте щільним швом підкладку сумки. Слідкуйте за тим, щоб підкладкова частина сумки не була за розмірами більше основної.
6
Виверніть сумку на лицьову сторону. Вшитої підкладку і прикріпіть її до основи кількома щільними стібками.
7
Вметайте блискавки (короткі в деталі підкладки, формуючи в ній внутрішні кишені, і довгу - в саму сумку ).
8
Обшийте кордову стрічку основною тканиною, формуючи ручки, і пришити їх до сумки.