Як тренувати пітбуля. певна тренеровка пітбулів.

Одним з найсильніших і агресивних представників бійцівських собак є пітбультер'єр. У зв'язку з тим, що єдиним призначенням тварин цієї породи є бійки, пітбулі потребують великих фізичних навантаженнях. Якщо ви позбавите їх регулярних тренувань, енергія, закладена в цих собаках, може виплеснутися на оточуючих її людей і тварин. Наслідки цього виявляться самими сумними. Тому так важливо тренувати пітбуля постійно.
Інструкція
1
Регулярні тренування пітбуля повинні включати в себе комплекс вправ, спрямованих на закріплення робочих якостей собаки. Цуценя починайте виховувати вже з першого дня появи його у вас вдома. Спершу це можуть бути ігри під час прогулянки. Поступово навантаження повинна збільшуватися.
2
Під час прогулянок змушуйте пітбуля бігти за велосипедом. Займайтеся з ним плаванням. Воно корисно для серцево-судинної та дихальної системи тварини, а також для розвитку його м'язів.
3
Поступово починайте тренувати пітбуля , використовуючи вправи, спрямовані на виховання в ньому бійцівських якостей. Таку підготовку рекомендується починати в десятимісячному віці вихованця. За рік регулярних тренувань у пітбуля , як правило, виробляються такі необхідні для породи якості, як маневреність, наполегливість, витривалість і сила.
4
Тренування, що виробляють в пітбуль витривалість, включають в себе заняття на біговій доріжці і роботу зі шкурою. Перше тренування на біговій доріжці не повинна тривати більш 5 хвилин. Збільшуйте час заняття поступово, на 5 хвилин на тиждень, поки воно не буде дорівнює 1 годині. Для вправи зі шкурою вам знадобиться довгу жердину з прикріпленою на його кінці шкурою. Рухаючи шкуру по землі, дайте своєму вихованцеві можливість пополювати за нею.
5
Більш потужної собаку можуть зробити силові тренування. Принцип вправи «Горизонтальна тяга» полягає в тому, що пітбуль, прив'язаний за шлею гумовим амортизатором, прикріпленим до дерева або стовпа, намагається вирватися вперед і схопити тварину-збудник, що знаходиться на недосяжному від собаки відстані. Стрибки вгору (вправа «Вертикальна тяга») відмінно розвивають м'язи задніх кінцівок пітбуля і розробляють їх зв'язки. Змусити собаку стрибати нескладно - для цього підвісьте на відстані, що перевищує висоту стрибка вихованця, клітку з твариною-збудником.
6
Головною зброєю пітбуля в бою служать його щелепи. Тому щоб розвинути їх потужність, включіть в регулярні тренування вправа «Кільце». Для нього буде потрібно спеціальне пристосування, яке нескладно зробити своїми руками. З товстого шматка гуми виготовте кільце, всередині якого пропустіть товсту мотузку. Кінець мотузки перекиньте через міцний сук дерева і гарненько закріпіть. Пітбуль повинен, ставши на задні лапи, повисати на кільці зубами. Така вправа розвиває не тільки силу і глибину хватки собаки, а й уміння дихати із закритою пащею при сильних фізичних навантаженнях.
Корисна порада
Не забудьте ретельно чистити і зважувати собаку після кожного тренування.