Як відрегулювати пластикові вікна самостійно. Як встановити пластикові вікна самому.

Пластикові вікна красиві, надійні і довговічні, але іноді й вони вимагають регулювання. Звичайно, можна довірити настройку вікон фахівцям, але якщо ви досить досвідчений домашній майстер, то цілком зможете відрегулювати пластикові вікна самостійно, нічого екстраординарного в цьому немає.
Інструкція
1
Відкрийте вікно і огляньте запірні планки по периметру вікна. Зазвичай їх декілька - по одній на кожній стороні вікна. Якщо одна з запірних планок на віконній рамі зношена відчутно сильніше інших, це вказує на нерівномірну посадку вікна в рамі.
2
Відкрийте вікно і зніміть заглушки з регулювальних болтів на нижній і верхній петлі з боку стулки вікна. Відпустіть болти за допомогою шестигранного ключа. Регулювальний гвинт верхньої петлі налаштовує положення вправо-вліво верхньої половини вікна щодо рами, а гвинт нижньої петлі - положення вище-нижче всій стулки цілком.
3
Відрегулюйте вікно таким чином, щоб при закриванні стулка щільно і рівномірно входила в раму. Час від часу відкривайте і закривайте вікно, щоб перевірити правильність регулювання.
4
Інша можлива неполадка - неповне закривання вікна. При цьому вікно зачинене нещільно, незважаючи на те, що ручка вже повернута до упору. В цьому випадку вам необхідно відрегулювати відповідні планки, встановлені на рамі.
5
Відкрийте вікно і розслабте кріпильні гвинти на планках, пересуньте їх на кілька міліметрів вглиб вікна. Затягніть гвинти і спробуйте закрити вікно. У разі необхідності повторіть, до отримання потрібного результату.
6
Якщо після всіх виконаних маніпуляцій ручка стала заклинювати при закритті або ж з'явилися проблеми із замиканням - вікно не замикається зовсім або замикається ще до повороту ручки в крайнє положення - відрегулюйте язичок замка. Він виконаний у вигляді болта з головкою-ексцентриком. Обертайте її за допомогою шестигранного ключа і перевіряйте можливість відкривання-закривання вікна.
7
Якщо ви не змогли відрегулювати пластикові вікна вищевказаними способами, то, можливо, вже занадто сильно зношений гумовий ущільнювач, або ж вікно деформувалося. В такому випадку без допомоги фахівців не обійтися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/FYtCbno5uyE
Зверніть увагу
Для регулювання візьміть шестигранний ключ 4 мм.
Корисна порада
Регулювання усуває проблеми: низ стулки (середня частина) зачіпає раму, розбовталася або насилу повертається ручка.