Як оформити дитячу кімнату.

Маленький дитина все вбирає в себе, як губка, тому дуже важливо, щоб кімната, в якій він живе, була наповнена тільки позитивною енергією. Оформляючи дизайн дитячої кімнати для свого малюка, потрібно враховувати його характер, інтереси і відповідну колірну гамму.
Вам знадобиться
  • Фантазія, меблі, аксесуари, матеріали для обробки дитячої кімнати.
Інструкція
1
Дизайн дитячої кімнати потрібно продумувати заздалегідь. Кожній дитині необхідно особистий простір, де він може грати, займатися, спілкуватися з друзями і відпочивати. Дітки дуже люблять бігати і гратися, тому дитяча повинна бути просторою. Дитячу кімнату можна розділити, наприклад на дві зони - ігрову і зону відпочинку. Оформити це можна, поставивши стінку з гіпсокартону або скориставшись ширмою.
2
Велику роль в оформленні дитячої грає дизайн стін. Шпалери можуть бути різних кольорів, з казковими персонажами або із зображенням прогулянки лісом. Найкраще шпалери використовувати пастельних кольорів, а яскравість можна внести за допомогою кольорових подушок і різних аксесуарів. Також частина стіни можна оформити спеціальними шпалерами для малювання, щоб дитина могла проявляти свою творчість.
3
Необхідно пам'ятати і про те, що дитина більшу частину часу проводить на підлозі, тому підлогове покриття повинне бути не тільки якісним, але і теплим, комфортним і чистим. Дуже важливо, також врахувати і гіпоалергенність килимового покриття, яке буде лежати в дитячій.
4
Інтер'єр дитячої кімнати, повинен відповідати в першу чергу потребам дитини та її інтересам. В кімнаті повинні знаходитися - цікава і якісна меблі, різні іграшки, квіти і все те, що необхідно малюкові для цікавого проведення часу в кімнаті.
5
Під іграшки можна поставити невеликий комод з безліччю ящиків. Дуже добре застосовувати в оформленні інтер'єру меблі на коліщатках. За допомогою неї малюк сам зможе міняти обстановку в своїй кімнаті. Варто звернути увагу при купівлі меблів на її фурнітуру - не повинно бути ніяких випирають болтів і неякісної обробки.
6
Необхідно пам'ятати, що саме від батьків залежить, яким виростить дитина - відкритим чи замкнутим, оптимістом чи песимістом. Всі ці якості закладаються будинку, саме в тій кімнаті, яку оформляли самі батьки з любов'ю і турботою до свого малюка.
Корисна порада
Оформляючи дитячу кімнату, потрібно керуватися інтересами і характером дитини. Меблі, оформлення стін, стелі та підлоги, повинні бути безпечними та якісними.