Як замінити карданну хрестовину. Як замінити хрестовину карданного.

Зазвичай заміну хрестовини карданної передачі проводять після виникнення металевих «клацань» при рушанні автомобіля з місця, також у разі виявлення її люфту. Замінювати при цьому слід одразу дві хрестовини, навіть якщо друга не потребує заміни. Дана операція нескладна і провести її можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - оправлення для запресовування і випрессовкі кришок голчастих підшипників хрестовини;
  • - молоток;
  • - щітка по металу;
  • - викрутка;
  • - круглогубці;
  • - «синя» мастило.
Інструкція
1
Встановіть транспортний засіб на оглядову канаву або підйомник. Зніміть карданний вал і очистіть ретельно від бруду і масла деталі карданних шарнірів. Візьміть викрутку і позначте розташування вилок карданного шарніра. Зробити це потрібно обов'язково, так як карданні вали при зборці балансуються на заводі-виробнику. При проведенні подальших збірок необхідно зберігати колишнє взаєморозташування деталей, в іншому випадку при русі автомобіля будуть виникнути вібрації.
2
Візьміть молоток і легкими ударами осадіть всередину вилок стакани голчастих підшипників, щоб можна було дістати стопорні кільця. Круглогубцами стисніть кінці стопорного кільця. Допомагаючи викруткою, зніміть його з карданного шарніра. Таким же способом видаліть інші стопорні кільця.
3
Поставте під проушину вилки карданного шарніра порожнистий упор. Встановіть на стакан підшипника оправлення. Візьміть молоток і легкими ударами по ній випрессуйте підшипник. Поверніть карданний вал на 180 градусів і випрессуйте наступний стакан голчастого підшипника, завдаючи легкі удари по цапфі хрестовини через оправлення.
4
Демонтуйте вилку-фланець. Зніміть торцевий ущільнювач підшипника. Випрессуйте залишилися підшипники і зніміть хрестовину шарніра карданного валу. Аналогічним способом розберіть другий шарнір.
5
Встановіть нову хрестовину в зворотному порядку, поєднуючи мітки, які були нанесені перед розбиранням, змастивши «синьої» мастилом голчасті підшипники. Хрестовини і вилки шарнірів поставте таким чином, щоб прес-маслянки хрестовини і ковзної вилки були розташовані на одній стороні вала і в одній площині. Маслянка хрестовини з іншого кінця валу повинна бути зміщена на 90 градусів вліво по ходу руху автомобіля. Перевірте легкість руху вилок після закінчення складання карданних шарнірів, вони не повинні мати заїдання і люфти.