Як шукати тендери.

Тендер являє собою особливу форму розміщення замовлення, в ході якої замовник може оцінити всі пропозиції учасників і вибрати найкращого. Участь в тендерах дуже важливо для підприємств, так як це дозволяє отримати постійний, добре оплачувану замовлення і за рахунок цього розширити свою діяльність. У зв'язку з цим необхідно уважно підходити до питання пошуку.
Інструкція
1
Складіть список основних джерел інформації по тендерам в вашому регіоні. До них відносяться: газети, фінансові журнали, великі підприємства і, звичайно ж, різні сайти в інтернеті. Останній варіант є найбільш інформативним і практикуються, оскільки джерелами можуть бути як незалежні інформаційні портали, так і офіційні сайти великих компаній.
2
Скористайтеся офіційним сайтом Уряду РФ з розміщення замовлень: www.zakupki.gov.ru. Пройдіть процедуру реєстрації. Для роботи із закритою частиною сайту необхідно скачати і встановити на персональний комп'ютер програму КріптоПро CSP. Вона дозволить більш інформативно отримувати всю інформацію про цікавлять вас тендерах.
3
Виберіть на головній сторінці у правому меню один із способів пошуку. Ви можете розглянути як всі замовлення, так і відібрати список по регіонах. Після натискання посилання «Усі замовлення», з'явиться реєстр опублікованих замовлень. Введіть параметри пошуку необхідного тендера. Для цього вкажіть один із способів розміщення замовлення, початкову ціну контракту і валюту. Можна також переглянути всі наявні тендери , проте це досить трудомісткий процес.
4
Натисніть кнопку «Знайти» і проаналізуйте отриманий результат. Якщо ваше підприємство не має можливості працювати з віддаленими тендерами, то перейдіть в розділ «Замовлення по регіонах». Тут задайте який Вас «Федеральний округ» і «Регіон», після чого також натисніть кнопку «Знайти».
5
Зверніться в великі підприємства вашого регіону або відвідайте їх офіційні сайти. Якщо вони в даний момент не розміщують тендер, то залиште прохання інформувати вас про майбутні замовленнях, в яких ви змогли б взяти участь. На деяких сайтах компаній існує спеціальна підписка на розсилку нової інформації. Підпишіться, щоб завжди бути в курсі останніх тендерів.