Як відновити повідомлення в Скайпі. відновлення історії скайпу.

Якщо ви втратили доступ до свого профілю в Skype і хочете переглянути або відновити повідомлення , зовсім не обов'язково намагатися увійти в обліковий запис. Всі даний вашого облікового запису зберігаються в папці на системному диску.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення SkypeLogView.
Інструкція
1
Переглянути повідомлення можна за допомогою програми, а також вручну, тому розташування цих файлів встановлюється користувачем. За замовчуванням облікові дані знаходяться в папках C: Documents and Settings \ _папка_пользователя_Application DataSkype \ _названіе_учетной_запісі (для операційної системи Windows XP) і C:Users\_папка_пользователя_AppDataSkype\_название_учетной_записи (Для систем Windows Vista і Seven).
2
Якщо вам не зовсім зрозуміло, як здійснюється навігація по каталогам жорсткого диска, рекомендується скористатися наступним способом. Натисніть меню «Пуск» і відкрийте аплет «Виконати». У порожнє поле введіть% APPDATA% Skype і натисніть кнопку «ОК» або клавішу Enter.
3
Інший спосіб вилучення потрібної інформації полягає у використанні безкоштовної утиліти SkypeLogView. Щоб її завантажити, натисніть наступне посилання http://www.skypetips.ru/files/skypelogview.zip. Великим плюсом даної програми є не тільки читання особистих повідомлень, а й експортування їх в документи практично будь-якого текстового формату (text, html, csv і xml).
4
Після розпакування вмісту архіву, запустіть файл з розширенням exe. У відкритому вікні програми натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть команду «Вибрати папку з журналами». Потім вкажіть шлях до вашого профілю на жорсткому диску.
5
Для налаштування експортованих форматів необхідно звернутися до меню «Параметри» і вибрати дані, які ви віддаєте перевагу зберігати. Потім виділіть потрібні рядки, натисніть правою кнопкою миші і виберіть пункт Save Selected Items або натисніть клавіші Ctrl + S. Введіть назву файлу і натисніть кнопку «Зберегти».
6
Тепер вам залишається знайти цей файл на жорсткому диску і проглянути історію листування в більш зручному вигляді.
Іноді у користувачів виникає необхідність у видаленні історії повідомлень. Причина тому сама банальна - історія листування повинна залишитися в таємниці. У той час, як деякі програми передбачають стирання повідомлень кількома способами, в Скайпі видалити історію листування можна тільки одним.
Вам знадобиться
  • Встановлена на комп'ютері програма Skype
Інструкція
1
У першу чергу, вам необхідно відкрити меню «Інструменти» в запущеній програмі. Перед вами з'явиться список, що випадає категорій, кожна з яких відноситься до певної дії. Серед усіх цих категорій вам знадобиться тільки одна - «Налаштування». Після того, як ви відкриєте пункт «Налаштування», вам стане доступним нове вікно, де можна змінювати основні робочі параметри програми. Тут вам необхідно переключитися на вкладку «Безпека». Як тільки дана вкладка буде відкрита, зверніть увагу на що з'явилося під нею меню «Налаштування безпеки» і «Заблоковані користувачі». Вам потрібно зайти в розділ «Налаштування безпеки».
2
Відкривши даний розділ, зверніть увагу на що з'явився в меню правий блок. Натиснувши на кнопку «Очистити історію», ви повністю видаліть тим самим архів повідомлень. Також до числа вилучених файлів увійдуть всі дзвінки, SMS повідомлення, а також повідомлення чатів. Дана дія зажадає від вас підтвердження. Після виконання подібної процедури про вашу листуванні не впізнає ніхто, за винятком вашого співрозмовника.
3
Також ви можете спочатку налаштувати програму таким чином, щоб вона не зберігала історії вашої переписки. Для цього вам необхідно зайти в «Налаштування безпеки» і на вкладці «Зберігати історію», задати параметр «Не зберігати». Після цього застосуйте параметри, натиснувши на кнопку «Зберегти». Тепер, кожного разу, виходячи з листування, історія ваших повідомлень буде віддалятися автоматично.