Як дізнатися поточний тариф.

В даний час в світі мобільного зв'язку діє досить велика конкуренція. Практично щодня з'являються нові тарифні плани, які активно залучають до себе клієнтів своєї вигідністю і дешевизною. В результаті частого переходу між тарифами можна заплутатися в тому, який саме тариф є у вас поточним. Для визначення даної інформації у різних операторів є свої способи.
Інструкція
1
Скористайтеся короткими телефонними командами для визначення поточного тарифу в Білайн. Наберіть * 111 # і натисніть кнопку виклику. В результаті ви потрапите в довідкове меню, прослухайте всю видається інформацію доти, поки не почуєте фразу «Мій тарифний план».
2
Натисніть відповідну кнопку і робот вам озвучить необхідну інформацію. В деяких випадках буває так, що дана функція недоступна або ж відсутні необхідні відомості. В цьому випадку спробуйте набрати * 110 * 05 # і натиснути виклик. В результаті з'явиться повідомлення з параметрами поточного тарифу. Також можна набрати номер 067405, після чого через певний час прийде смс з потрібною інформацією.
3
Дізнайтеся поточний тарифний план для Мегафона допомогою низки довідкових номерів. В цьому випадку пошук інформації залежить від того, до якого філії і регіону належить ваш телефонний номер. Приміром, для Сибірського філії - це * 105 * 1 * 3 #, для Центральної філії - * 105 * 2 * 0 #, для Кавказького філії - * 105 * 1 * 1 #.
4
Якщо ви ставитеся до уральського філії, то можете набрати * 225 #, прослухати довідкову інформацію і вибрати розділ «Ваш тариф». Зверніться також до меню 0555, в якому іноді додають інформацію про поточний тарифі. Також можна набрати номер * 105 # або * 100 #, який показує баланс і випадкову інформацію, яка може бути потрібні відомості.
5
Визначте поточний тарифний план для МТС допомогою введення короткого номера * 111 * 2 * 5 * 2 # або * 111 * 59 #. В результаті прийде смс-повідомлення з інформацією про поточний тарифі.
6
Зателефонуйте в call-центр вашого мобільного оператора або зверніться до менеджера в точці обслуговування абонентів, якщо запропоновані варіанти не допомогли вам визначити потрібні відомості про поточний тарифі вашого телефону. У разі контрактного підключення необхідно взяти з собою паспорт, щоб менеджери оператора зв'язку могли перевірити вашу особистість.