Як встановити вимикач маси.

Якщо ви побоюєтеся того, що ваш автомобіль може загорітися від замикання в електропроводці або ви хочете підстрахуватися від угону - установка вимикача « маси » буде для вас кращим рішенням. Принцип дії полягає в повному відключенні живлення автомобіля.
Вам знадобиться
  • - вимикач «маси»;
  • - дроти перетином 35 мм;
  • - обтискні роз'єми під дроти;
  • - ущільнювальна гумка з «зубильні» дзеркала ;
  • - пістолет з термоклеем;
  • - свинцева обтискна клемма акумулятора.
Інструкція
1
Зніміть мінусову клему з акумулятора. Позбавтеся від старої проводки « маси » і приготуйте в салоні непримітне місце для вимикача. Проробіть отвір близько акумулятора, щоб протягнути провід в салон автомобіля. Обробіть краю отвори антикорозійним складом для запобігання появи на них іржі. Ущільните отвір гумкою для дзеркала і пропустіть через неї дроти. Залийте отвір термоклеем і ретельно заізоліруйте всі з'єднання проводів, щоб уникнути коротких замикань. Простягніть дроти по кузову до потрібного вам місця і виконайте отвори для кріплень вимикача. Надійно закріпіть вимикач.
2
Для того щоб у вас продовжувала працювати автомагнітола, бортовий комп'ютер і сигналізація, додатково з'єднайте корпус з негативним висновком батареї в обхід вимикача « маси », через слабкострумовий запобіжник. Цієї напруги повинно вистачити для роботи сигналізації та магнітоли. При включенні потужнішого напруги або короткого замикання в проводі, запобіжник просто згорить.
3
Щоб забезпечити електрикою штатний звуковий сигнал, центральний замок і фари, встановіть додаткові реле, які будуть шунтировать вимикач « маси » на час спрацьовування пристроїв. Якщо ви не володієте достатніми навичками для складання ускладненою схеми подібних реле, вам варто проконсультуватися з автоелектриком, щоб уникнути неполадок. Також дізнайтеся, чи всі функції збережуться при цій схемі, оскільки вона може бути не розрахована на це.
Зверніть увагу
При собі завжди майте кілька запасних запобіжників. Оскільки, включивши стартер і забувши про вимикач, ви гарантовано спалите запобіжник.
Корисна порада
Свинцеві клеми варто добре обробити литолом і періодично перевіряти, оновлюючи мастило. Через окислення проводів може зрости перехідний опір струму. При кріпленні проводів використовуйте на кожне з'єднання по дві зубчасті шайби, для максимально безпечного з'єднання.