Як зупинити кров після п'явок. чому після лікування п'явками довго йде кров.

Нерідко після прикладання п'явки на шкірі людини утворюється невелика припухлість, яка потім перетворюється на набряк. Шкіра біля цього місця набуває синюшного відтінку, а з ранки тривалий час йде кров.
Вам знадобиться
  • - йод, зеленка;
  • - медичний клей або фторопласт;
  • - оцет, кора дуба;
  • - реп'яхову олію, гліцерин, вазелін.
Інструкція
1
Відразу ж після гірудотерапії прикладіть до ушкодженого місця чистий стерильний бинт або жіночу прокладку - це допоможе вам не забруднитися.
2
Якщо ж кров йде і після закінчення доби, потрібно вживати термінових заходів. Зробіть давить. Для початку накладіть на ранку велику кількість чистої стерильної вати, а потім перев'яжіть зверху бинтом. Якщо пов'язка просякла кров ю, то накладіть на неї ще одну, так як рану чіпати не можна. Зняти або ж поміняти пов'язку можете тільки після закінчення доби.
3
Якщо пошкоджене місце перев'язати неможливо, прикладіть нього холодний компрес. Приготувати його досить просто - візьміть кілька шматочків льоду і обмотайте їх чистою тканиною.
4
Допоможе і обробка місця ураження дезінфікуючими засобами. Змастіть рану розчином йоду або ж звичайної зеленкою - це зупинить кров.
5
При необхідності використовуйте медичний клей або фторопласт.
6
Якщо кровотеча спостерігається на слизовій оболонці, наприклад, в ротовій порожнині, намагайтеся якомога частіше полоскати рот водою з оцтом. Приготуйте також відвар з кори дуба і додавайте його в воду для зрошення.
7
Якщо після гірудотерапії вас турбує свербіння в області укусу, обробіть ранку реп'яхову олію - це зніме дискомфорт. З цією ж метою можна використовувати гліцерин і вазелін. Але пам'ятайте, що ні в якому разі не можна розчісувати уражену ділянку.
Корисна порада
Бувають випадки, коли по краях ранки розвивається запальний процес і накопичення гною. Причиною цього може бути як неправильний догляд за шкірою, так і поганий стан організму. Іноді причиною нагноєння може стати вплив на п'явку під час прикладання. Пам'ятайте, що тривожити п'явку під час сеансу вкрай небажано - це може викликати не тільки накопичення гною, але і більш серйозні наслідки.