Як підключити економетр.

Деякі прилади, які встановлюють на сучасних автомобілях, відсутні на машинах старих випусків. До їх числа можна віднести і економетр - простий прилад, що вимірює розрідження у впускному колекторі і дає можливість корегувати манеру водіння в сторону економії палива.
Вам знадобиться
  • - економетр від ВАЗ-2105
Інструкція
1
Перед установкою економетр а виберіть місце на приладовій панелі. Відповідально поставтеся до цього питання. Прилад повинен бути добре видно і не загороджуватись рульовим колесом і іншими органами управління. Якщо автомобіль старовинний і установка нового приладу порушить оригінальність приладової панелі, встановіть його на штатне місце якого-небудь іншого приладу, менш необхідного, ніж економетр .
2
Зніміть і розберіть панель приладів, якщо прийнято рішення про інсталяції економетр а замість іншого приладу. Для зняття приладової дошки і правильній постановці її назад обов'язково прочитайте інструкцію по експлуатації. Сам прилад візьміть від ВАЗ-2105 і акуратно розберіть.
3
Корпус приладу приміряйте на передбачуване місце установки. Якщо виникне необхідність, доопрацювати корпус і установче місце так, щоб його можна було поставити всередину. Закріпіть прилад за допомогою саморізів.
4
Виготовте зі шматка товстої жерсті спеціальний кронштейн, який можна було б прикріпити до торпедо під рульовою колонкою і закріпити на ньому економетр та інші додаткові прилади, передбачувані до встановлення. Наприклад, механічний манометр від КамАЗа і вольтметр від УАЗа. Всі вони виконані в єдиному стилі і гармонують один з одним.
5
Економетр підключіть до зливної пробці впускного колектора. Укрутите замість неї Г-подібний штуцер від карбюратора, а в нього - штуцер з мідною трубкою, на яку насадите шланг. Як останній використовуйте спеціальний товстий гумовий шланг від вакуум-коректора трамблера. Прозорі шланги, що продаються в комплекті з приладами ненадійні, і можуть деформуватися від жару колектора і розрідження. Проведіть шланг в моторний відсік під рульовою колонкою.
6
При небажанні використовувати пробку для підключення приладу, просвердлите окреме отвір і наріжте в ньому різьбу плашками. Потім укрутіть в неї карбюраторний штуцер і надіньте на нього шланг.