Як спорядити спининг.

Що прийшла в Росію з Європи ще в дев'ятнадцятому столітті, спиннинговая рибна ловля знайшла загальне визнання. Сьогодні це один з найпопулярніших способів полювання на рибу найрізноманітніших хижих порід. Комфорт і успіх рибалки багато в чому залежить від того, як спорядити спінінг.
Вам знадобиться
  • - вудилище спінінга;
  • - пропускні кільця;
  • - безінерційна котушка;
  • - волосінь;
  • - приманка (блешня , воблер, виброхвост, і т.д.).
Інструкція
1
Почніть споряджати спінінг, оснастивши його пропускними кільцями для волосіні. Як правило, вудлища заводського виготовлення продаються з вже встановленими кільцями. Однак такі кільця далеко не завжди забезпечують задовільний якість лову, і часто їх варто заменіть.Подберіте кілька пропускних кілець в кількості, що дорівнює числу секцій вудилища. Має сенс вибирати кільця збільшеного діаметру - такі, щоб волосінь, двигающаяся по складній спіральній траєкторії внаслідок швидкого сходу з нерухомою шпулі, змогла пройти через них без зламів і перекручення. Кільце, яке встановлюється на першу секцію, повинно бути самого великого діаметру. Діаметр подальших кілець повинен поступово зменшуватися в міру наближення до кінця уділіща.Хорошо, якщо внутрішня поверхня кілець буде керамічної - це зменшує шанс виникнення гострих зазубрин, про які волосінь може зрізатися при закиданні. До того ж, знос ліски при проходженні через керамічні кільця помітно менше, ніж при використанні металевих аналогів.
2
снарядами спінінг, встановивши на нього котушку для волосіні. Сьогодні має сенс оснащувати спінінг тільки безинерціонной котушкою зважаючи на її зручності та забезпечення максимальної дальності закидання. Інерційні і мультиплікаторні котушки практично вийшли з ужитку і використовуються тільки консервативно налаштованими рибалками-спіннінгістамі.Подберіте котушку, виходячи з діаметру і необхідної максимальної довжини волосіні, яка повинна бути на неї покладена, а також розташування ручки. У супровідній документації до безінерційним котушкам, як правило, містяться таблиці, з яких можна дізнатися про те, скільки волосіні якого діаметру поміщається на шпулю. Котушки бувають як з правим, так і з лівим розташуванням ручки. Підберіть і придбайте відповідну котушку. Встановіть її на вудлище.
3
Намотайте на котушку волосінь. Вибір волосіні здійсните, виходячи з передбачуваного ваги і сили риби, на яку проводитиметься лов. Замість волосіні можна використовувати «плетінку» - тонку капронову нитку. Вона менш міцна, але набагато м'якша, внаслідок чого менше заплутується і набагато рівніше сходить зі шпулі при закиданні.
4
Оснастите спінінг приманкою. Тут вибір великий. Це можуть бути воблери, віброхвости, блешні, твістери, джиг-головки. Якщо планується охота на хижу сильну рибу з гострими зубами (щука, судак), то для кріплення приманки до волосіні варто використовувати сталевий поводок довжиною близько 15 см.