Як збільшити рівень звуку.

За умовчанням будь аудіопристр, яке ви підключаєте до комп'ютера, встановлює гучність звуку на середньому значенні. Для отримання максимальної гучності необхідно змінити налаштування, відкривши відповідний аплет в «Панелі управління».
Вам знадобиться
  • Операційна система сімейства Windows.
Інструкція
1
При підключенні будь-якого пристрою до гнізд звукової плати на екрані з'являється вікно, в якому необхідно вказати певний параметр. Наприклад, при підключенні аудіосистеми в чуже гніздо (мікрофон) необхідно вибрати тип пристрою і його призначення. Варто відзначити, що для сабвуфера необхідно вказати тип колонок, які використовуються в якості основних (центральний канал).
2
Потім перейдіть до налаштувань драйвера звуку . Для цього двічі клацніть по значку динаміка в треї (системна панель), перед вами з'явиться вікно «Загальна гучність». Цей аплет можна викликати через «Панель управління», запустіть елемент «Звуки і аудіопристрої» і на вкладці «Аудіо» натисніть кнопку «Гучність». Тут ви можете змінити параметри гучності системного звуку , а також окремих елементів, наприклад, «Звук», «Синтезований звук», «Компакт-диск» і т.д.
3
Якщо необхідного вам елементу ви не побачили, його можна додати. Натисніть верхнє меню «Налаштування» («Параметри») і виберіть команду «Властивості». У вікні, виберіть необхідні параметри і поставте навпроти галочки, потім натисніть кнопку «ОК». Також ви можете прибрати позначки з невикористовуваних параметрів.
4
Тепер поверніться до вікна «Загальна гучність» і виставте значення вибраних параметрів в максимальне значення, переміщаючи повзунок вгору. Зверніть увагу, поряд з кожним параметром є check-box «Викл». Якщо в ньому стоїть відмітка, її необхідно зняти, тому дана опція повністю заглушає звук.
5
Запустіть будь-який музичний плеєр і перевірте максимально можливий звук. Для цього перейдіть повзунок у вкрай праве положення за допомогою коліщатка миші або захопивши покажчиком сам повзунок. При наявності мультимедійної клавіатури регулювання рівня звуку можна здійснювати за допомогою спеціальних клавіш.