Як вивести клопів.

Проблема, пов'язана з клопами, досі залишається актуальною. Клопи мешкають скрізь, як в приватному секторі, так і в квартирах. Витравити їх досить складно. Якщо ви спробували якийсь препарат, а клопи від нього не загинули, то повторювати обробку цим же засобом не слід, так як у клопів виробляється імунітет і вони не гинуть. Способів позбудеться них багато, шкода, що не всі з них допомагають.
Інструкція
1
Найдієвіший способ.Визовіте фахівців. Вони оброблять житло професійними засобами, які самим купити не вийде. Після обробки будинку, бажано кілька днів пожити у родичів. Ціна обробки цілком прийнятна, в деяких випадках навіть нижче, ніж вести боротьбу самостійно.
2
Хімічні препарати для боротьби з клопамі.Порошковие препарати «Неопін» і «Ріапан». Їх слід розсипати в місцях проживання клопов.Жідкіе препарати: «инсектами Дібров-фін», «Актеллік», «Лактерін» .Препарати у формі аерозолю: Сombat SuperSpray, «Карбозоль», "Рейд", «Прима-У» і «Перфос -П ». Їх потрібно розпорошувати на місця скупчення комах, а також в повітря. Попередньо закрити всі вікна і двері. З квартири на якийсь час потрібно уехать.Хорошо допомагає китайський мелок від тарганів. Наноситься на стіни, плінтуса, щілини стелі.
3
Народні средства.Разведіте оцет у воді, з розрахунку 1 частина оцту на п'ять частин води. Обробіть цим розчином весь будинок, через добу провітріть жілье.Вместо оцту можна використовувати скипидар, гас або трансформаторне масло. Тільки от запах від цих коштів вивести складніше, ніж від уксуса.Можно купити в аптеці лікарську траву полин і розсипати за ліжками, шифоньєром, плінтусамі.Клопи бояться морозу. Можна вистудити квартиру до -19-20 градусів. Але головне, не переморозіть опалення. У холодній квартирі клопи загинуть через 2-3 години.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5jkMMW-TVoY
Зверніть увагу
Якщо ви зіткнулися з даною ситуацією і позбутися від клопів в квартирі, є для вас однією з найбільш важливих завдань, не варто впадати у відчай і витрачати час, сили і гроші на малоефективні самостійні заходи по боротьбі з паразитами. Є набагато більш результативний метод - звернутися в нашу Службу по знищенню комах.
Корисна порада
Адже якщо Ви запитайте у своїх знайомих або родичів як вивести домашніх клопів з квартири, то кожен буде давати свої рекомендації та поради, і рекомендувати різні засоби. Якщо вам рекомендують використовувати той чи інший засіб від постільних клопів, то це не значить, що вони допоможуть і Вам. Все залежить від того, на скільки сильно приміщення заражене клопами і як ретельно ви будете обробляти його.
Якщо вас стали турбувати клопи, значить, вам необхідно провести обробку квартири. А як це робиться, які препарати для цього застосовуються, чи можна зробити обробку самому або потрібно викликати фахівців? Про все детальніше.
Інструкція
1
Для початку варто сказати, що для боротьби з клопами існує два методи: хімічні і народние.Хіміческіе є ефективнішими. Коштів для боротьби з цими неприємними комахами на ринку представлена величезна безліч. Однак не варто при допомозі них намагатися вивести клопів самостійно, благоразумнее буде скористатися послугами фахівців. Спробуйте звернутися в місцеву санепідемстанцію (відділення Росспоживнагляду), можливо там вам можуть допомогти.
2
Фахівці використовуватимуть тільки перевірені препарати, у них є досвід в боротьбі з паразитами, вони також надають гарантію на виконану роботу.
3
Якщо ви все ж вирішили провести обробку самостійно, то неодмінно використовуйте захисну маску (вона запобігатиме потраплянню реагентів в дихальні органи) і рукавички. Ретельно обробіть всі затишні куточки квартири, якщо будете лінуватися - обробку, можливо, доведеться повторити. Після того як ви закінчите обробку, покиньте квартиру на якийсь час (точний час зазвичай зазначено на упаковці фірми-виробника).
4
Що стосується народних коштів, то їх розумніше використовувати при локальних ураженнях, ну наприклад, якщо необхідно обробити диван або крісло. Купіть в аптеці полин (може продаватися в сушеному вигляді, в пачках) і розкладіть її по всій квартирі, в усі шафи, в кути, тобто абсолютно скрізь. Однак такий спосіб хороший лише в сукупності з хімічними препаратами більш сильної дії.
5
Також кажуть, що в боротьбі з клопами може допомогти скипидар, оцет, гас, сильний мороз. Якщо площа ураження невелика і меблі, в якій оселилися клопи стара, то краще просто позбутися її, поки клопи не пересунули на інші ділянки квартири.