Як вилікувати лінь. Як лікувати ледачих людей.

Людина могла б робити значно більше, якби ліні не існувало. Але часто буває так, що просто не хочеться робити те, що було заплановано. У такі моменти знаходяться всілякі відмовки. Побороти свою лінь можна, а в деяких випадках - просто необхідно.
Інструкція
1
престаньте шукати відмовки. Згадайте останній раз, коли ви полінувалися щось зробити. Найчастіше ви починаєте думати, що це не важливо, що є більш значущі справи, що ви не можете це зробити зараз. Людина може знайти безліч причин, по яких не варто робити те, що йому не хочеться. Це є благодатним грунтом для виникнення ліні. Якщо ви зловите себе на пошуку відмовок, негайно викиньте їх зі своєї голови і зробіть те, що повинні були. Поступово ви відучити ламати голову над тим, як би уникнути справ.
2
Перестаньте відкладати плани на «потім». Протягом багатьох років одна і та ж приказка передається з вуст у вуста, і все одно багато людей не надають їй значення. А адже якщо дійсно робити все вчасно, то обов'язків і неприємних справ буде значно менше. Візьміть собі за правило, не відкладати нічого без поважної причини.
3
Думайте про майбутнє. У ліні є така якість, яке можна назвати «тут і зараз». Ви лінуєтеся щось робити, бо в конкретний момент підсумок цієї діяльності не представляє для вас ніякого інтересу. Наприклад, вам лінь приготувати їжу. Уявіть, що ви не їли кілька днів. У цьому випадку вам буде не до ліні, тому у вас буде реальна потреба в їжі. Звідси можна зробити висновок, що кожна ваша дія має бути обгрунтоване. Пояснюйте собі, навіщо вам потрібно те чи інше, що буде, якщо ви полінуйтеся і не зробите цього.
4
Уникайте компанії ледачих людей. Ви помічали, що в процесі спілкування багато слова, вирази, жести і навіть звички віддаються від однієї людини іншій? Те ж саме стосується і ліні. У колективі, де всі лінуються, працювати значно важче, ніж там, де панує атмосфера працьовитості. Щоб «не заразитися», постарайтеся якомога менше часу проводити з ледачими людьми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PqeMZRdyYc0
Корисна порада
Якщо ви постійно ловите себе на ліні, не треба лаяти себе за це. Для когось лінь може бути способом життя. І в цьому немає нічого жахливого. Навпаки, якщо ви будете постійно звинувачувати себе, можуть розвинутися різні психічні захворювання.
Кожен з нас стикався з станом, коли не хочеться робити абсолютно нічого, весь світ наче завмер - і ми разом з ним. Але життя навколо нас чомусь продовжує кипіти, а ми все ще лежимо на дивані. Або сидимо в інтернеті, переглядаючи купу непотрібних сайтів по три рази, поки не почнемо дізнаватися рекламні банери.
Інструкція
1
У першу чергу, потрібно визначити, що з себе представляє саме ваша лінь. Може, це просто втома і організму потрібна перепочинок на пару годин. Якщо ж лінь виникла не від фізичних перевантажень, то справа набагато серйозніше і братися за вирішення проблеми варто негайно.
2
Отже, ви відчуваєте, що вам все набридло, неохота нікуди йти і займатися справами важливими і не дуже? Почніть з вирішення першорядних питань. Звичайно ж вам ліньки. Тому візьміть ручку і папір, і детально розпишіть все те, що ви повинні були зробити за минулі кілька днів сплячки. Часом список вводить людей в бурхливий стан активності у зв'язку з усвідомленням масштабів втрат. Якщо ви не з таких, то виконайте наступне.
3
Встаньте, нарешті, з дивана і просто почніть. Простягніть руку за валяється третій день на підлозі кофтою, зробіть дзвінок, якого чекають від вас вже пару днів, відправте той самий лист, яке обіцяли прислати минулого тижня. Даний спосіб боротьби з лінню простий - головне почати, а далі справа піде по інерції і ви не поспішаючи ввійдете в свій звичайний ритм.
4
Не допомогло? Займіться мотивацією. Для початку знайдіть причину встати, потім вийти з дому, потім виконати те чи інше завдання або дію. Якщо людина бачить сенс і конкретну вигоду для себе, то вийти з " ледачого " стану набагато легше, адже є за що боротися.
5
Примусьте своє тіло працювати. Тлінне тіло, що лежить на дивані, навряд чи погодиться активізуватися і відразу забути про колишню спокій. Тому потрібно знайди додаткові заняття для отримання енергії. Це можуть бути йога, пробіжка навколо будинку, прогулянки з активною дитиною або, на худий кінець, собакою. Знайдіть свій спосіб отримувати задоволення, заряджаючи тіло для майбутніх звершень.
6
Складіть список справ, якими потрібно зайнятися в першу чергу, і вивісите його на чільне місце. Воістину дитячий захват виникатиме на пару секунд кожен раз при закреслення або установки галочки навпроти одного, а то й одразу декількох пунктів.
7
Перемігши лінь, чи не розслабляйтеся - вона не дрімає. Завжди ставте чіткі завдання на день або тиждень, розвивайте відповідальність, будьте фізично активними і тоді життя не дозволить вам зупинятися.