Як виправити перегородку носа.

Перегородка носа являє собою тонку пластинку з кістки і хряща, яка розділяє порожнину носа на ліву і праву частини. Симптомами викривлень перегородки носа , які потребують хірургічної корекції, можуть бути: освіта корок, утруднення дихання і часті носові кровотечі.
Інструкція
1
Можете зробити операцію, яка полягає у видаленні лише викривлених ділянок кістки або хряща. Вона називається "резекція перегородки носа під слизовою". У процесі оперативного втручання відбувається розріз всередині носа , тому рубець в результаті буде не видимим. При цьому слизова оболонка, яка покриває перегородку носа , зберігається. Після даної операції на самій перегородці не залишиться отвори - просто вона буде тонше, і складатися з фіброзної тканини, а не з хряща. У деяких випадках, при сильному викривленні, віддаляється велика ділянка не тільки хряща, але й кістки. У такому випадку, щоб форма носа не змінилася зовні, на місце хряща вставляється кісткова рівна пластинка з найбільш глибоких відділів носа . Ця операція називається септопластика.
2
В кінці операції фахівець заповнює порожнину носа стерильним марлевим тампоном, попередньо просоченим маззю. Даний тампон допомагає утримати листки слизової оболонки, а також не дозволяє між ними скупчуватися крові. Його прибирають лише через дві доби після операції.
3
Операція перегородки носа , як правило, виконується під місцевим знеболенням. При цьому за півгодини до майбутньої процедури роблять премедикацію, тобто вводять спеціальні препарати, які знижують чутливість пацієнта і посилюють вплив місцевого анестетика. Далі, на початку операції слизову оболонку змащують анестетиком, а також вводять його в саму перегородку носа . Це створює достатнє знеболювання для проведення операції.
4
Можете виправити перегородку носа за допомогою лазера. Якщо припекти хрящ лазером, він почне вигинатися. Правда показання до цієї операції обмежуються лише випадками викривлення самого хряща при незмінному стані кісткової перегородки носа , що зустрічається досить рідко. Робиться ця процедура без відшарування самої слизової оболонки. Саме тому подібну операцію можна здійснювати амбулаторно. Є й недоліки у даного способу виправлення перегородки носа - сильний опік слизової, загоюються тривалий час з утворенням масивних кірок.