Як визначити натуральну дублянка.

В холодні суворі зими завжди хочеться загорнутися в щось тепле, але при цьому красиве. Зверніть свою увагу на дублянки - вони практичні і довговічні, а щільна шкіра і густе хутро не дозволять вам замерзнути. На сьогоднішній день в магазинах представлені досить різноманітні фасони, починаючи від легких і витончених і закінчуючи дуже теплими моделями. Єдиний недолік останніх - вони, як правило, важкі. Щоб купити натуральну дублянку, необхідно дізнатися якомога більше інформації про неї.
Інструкція
1
Купуйте дублянку тільки в магазині. Часто саме на ринках збувають неякісний товар кустарного виробництва. Така річ швидко втрачає свій зовнішній вигляд і практично не зігріває в морози. Єдиний плюс - низька вартість. Тому заздалегідь вирішите, чи готові ви заплатити за качество.Прі виборі дублянки особливу увагу звертайте на виробника вироби. Найкращий - фінський і канадський пошив. Менш якісні дублянки виготовляють в Югославії, Болгарії та Румунії. Але при цьому вони також довговічні та додають зручності. А ось дублянки з Америки, Німеччини та Франції дуже красиві, дорогі, але абсолютно не пристосовані для наших погодних умов. Турецькі дублянки доступні і практичні, але при покупці слід насторожитися, адже саме їх в більшості випадків підробляють місцеві умільці.
2
Сучасні технології виробництва дублянок настільки далеко зробили крок вперед, що відрізнити натуральну річ від підробки з кожним роком все важче. Першим ділом зверніть увагу на зріз шкіри вироби, вивернувши шов дублянки. Якщо в цьому місці вона погано фарбує і біляста, це означає, що виробники замінили фарбу розпилювачем, щоб прискорити процес. Це свідчить про сумнівне походження речі.
3
Не менш важливий і зовнішній вигляд виробу. Дублянки світлої шкіри шиють з якісного хутра. При цьому виріб не повинно бути м'ятим, так як це свідчить про погане вироблення. Темні дублянки шиють з другосортного хутра.
4
Для перевірки натуральності шкіри зімніть окрема ділянка вироби, при цьому якісно зшита річ повинна тут же відновити колишню форму. Подивіться на ворс дублянки - він повинен бути рівномірним. Проведіть по ньому рукою - характерні смуги свідчать про високу якість. А от якщо волоски випадають, то краще відмовтеся від такої обновки.