Як перерахувати розмір.

Вирушаючи в магазин за одягом, покупець часто стикається з тим, що не може відразу визначити свій розмір . Це відбувається через те, що в кожній країні свої системи позначення розмір а й розібратися в цьому буває не просто.
Інструкція
1
Русский розмір для жінок розрахувати просто. Слід виміряти об'єм грудей і це число розділити навпіл. Також знадобляться полуобхват стегон і талії, довжина рукава і довжина по внутрішньому шаговому шву. Докладні інструкції щодо зняття мірок ви легко знайдете в інтернеті і жіночих журналах по шиттю. Там же ви знайдете таблицю співвідношення розмір ів. Зверніть увагу на власну величину напівобхвату стегон і величину, зазначену в таблиці. Якщо вони сильно різняться, то орієнтуйтеся на більший. Тоді блузки та кофти доведеться купувати одного розмір а, а спідниці та брюки, відповідно, іншого.
2
Універсальні міжнародні розмір и пишуться латинськими літерами і трьом основним відповідають S-44 маленький (small), M - 46 середній (medium), L - 48-50 :, великий (large) , додаткова Х означає дуже і відповідно XS-42, XL- 52-54 і XXL- 54-56.Еслі універсального розмір а ні, подивіться на країну виробника, у багатьох країнах свої системи розрахунку розмір а. Найчастіше в Росії зустрічаються європейські, англійські та американські товари.
3
Європейські розмір и відрізняються від наших рівно на 6 пунктів, тобто від звичного вам розмір а треба відняти 6. Відповідно найменший російський розмір 42 відповідає європейському 36, 44й - 38му і так далі. Трохи інша система позначення розмір а в Англії. Тут співвідношення становить 8 одиниць, отже, 42й розмір буде відповідати 34му, а 44й - 36МУ і далі по тій же схемі.
4
Зовсім іншою системою розмір ов користуються в Америці. Тут 42му розмір у відповідає 8й, а далі за схемою наступне парне число. Своя система розмір ов в джинсах, тут розмір позначається як обхват талії в дюймах і довжина по внутрішньому шаговому шву в дюймах. Один дюйм відповідає 2,54 см. Розміри шкарпеток та чоловічого взуття також визначаються розмір ом стопи в дюймах (шкарпетки в діапазоні 9-11), у взуттєвих розрахунках діапазону немає. Жіноче взуття вважається мало по-іншому. Тут російський 36й відповідає 7му, далі додають по 0,5, тобто 37й- це 7,5, 38й-8 і так далі.
5
Купуючи піджаки та костюми, дуже важливо підібрати їх по росту. У російській системі розмір ов ця цифра стоїть першою, постарайтеся потрапити в діапазон ± 3 см.
Корисна порада
Якщо ви все таки заплуталися в розрахунках, не соромтеся покликати продавця і просити підібрати вам розмір, поміряйте кілька суміжних розмірів, адже у кожного підприємства свої прибавки на облягання фігури.