Як вибрати гідромасажну ванну для ніг.

Ванночка з гидромассажним ефектом - корисний апарат для догляду за ногами , який знімає набряки, тонізує шкіру і масажує м'язи. Простий пристрій допоможе зняти втому і розслабитися, треба тільки взяти до уваги всі критерії вибору.
Інструкція
1
Переконайтеся в наявності режиму підігріву води. Якщо така функція передбачена, то проведення гідромасажною процедури спрощується - вам не доведеться підігрівати воду кожен раз, коли ви вирішите змінити температуру для проведення контрастних ванн.
2
Можливість використовувати апарат без води. Якщо пристрій зберігає масажну функцію без води, то це підвищує його функціональність - його можна брати з собою в поїздки і подорожі, використовувати як масажний тренажер. У таких пристроях обробка стоп здійснюється тільки повітряним струменем. Цей же режим можете використовуватися для сушки лаку.
3
Чим більше режимів у гидромассажного пристрою, тим різноманітніше його можна використовувати. Наявність функції вібромасажу дозволяє опрацювати активні точки, ефективно розслабити м'язи, зміцнити стінки судин і капілярів. Інфрачервоний режим дозволяє використовувати ванночку в якості теплового активатора тканин - цю функцію використовують при починаються ознаках застуди, для того, щоб швидко відігрітися і т.д. Бульбашковий масаж приносить насолоду і знімає спазми.
4
Наявність підкорених режимів (вбудована пемза, пристрій для обробки грубої шкіри п'ят) дозволяє використовувати ванночку в процесі догляду за шкірою стоп. Якщо ви хочете підвищити ефективність процедури, додаючи у воду трав'яні настої або морську сіль, то необхідно, щоб апарат підтримував такі режими.
5
Зверніть увагу на те, наскільки зручна ванночка в експлуатації. Якщо ви плануєте проводити процедури у ванній кімнаті, то необхідно переконатися в тому, що ніжки ванночки будуть триматися на слизькій поверхні. Стійкіше всього моделі з прогумованими накладками. Якісні моделі мають спеціальний пристрій, що захищає навколишні поверхні від летять бризок під час процедури. Деякі моделі мають пульт дистанційного керування - вам не доведеться нагинатися кожен раз, коли ви вирішите змінити режим. Розташування зливного отвору не має принципового значення - воно може розташовуватися збоку або на дні ванночки, тому вибирайте зручний для вас варіант.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AXRM0g51HW0
Гідромасажна ванночка призначена для розслаблення ніг, їх масажу. Вона дозволяє отримати ефект, який можна отримати при купанні в джакузі. При цьому ви отримуєте розслаблення, оздоровлення і сьогодення відновлення сил.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що гідромасажна ванна потрібна вам не просто в гігієнічних або косметологічних, а, насамперед, фізіотерапевтичних цілях. Тому, перш ніж придбати цю ванночку , порадьтеся з фізіотерапевтом. Якщо у вас є проблеми, пов'язані з венами, то проконсультуйтеся з флебологом або хірургом.
2
Зверніть увагу на режими і опції гідромасажною ванночки. Конструкція ванночки повинна забезпечувати власний підігрів. У тому випадку, якщо ви хочете отримати повноцінний комфорт, тоді вибирайте ванночку з елементом SPA.
3
Перевірте чи може масаж проводитися не тільки з водою, але також і без неї. Адже це забезпечить гідромасажною ванні досить велику сферу використання.
4
Зверніть увагу присутній у ванні режим вібромасажу чи ні. Цей масаж спрямований на розслаблення м'язів, а також гарне зміцнення стінок судин. Крім цього, цей масаж надає і загальну дію на весь організм через певні акупунтурние точки.
5
Подивіться, чи має гідромасажна ванна інфрачервоний режим. У цьому випадку водний ефект буде доповнюватися тепловим. Це робить м'язи більш еластичними. Крім цього, можна використовувати даний режим у вигляді відмінного засобу при простудних захворюваннях.
6
Дізнайтеся, чи можна використовувати солі і трави у ванні. Далеко не всі гідромасажні ванночки здатні підтримувати такі процедури.
7
Перевірте, що гідромасажна ванна стійка і не ковзає. Саме тому має бути наявність нековзних ніжок. Найкраще, якщо вони будуть прогумовані.
8
Приділіть особливу увагу тому, як у даній ванночки зберігається мережевий шнур. У цьому випадку дуже добре, якщо конструкція ванночки володіє спеціальним відсіком для нього.
9
Перевірте, чи присутній у гідромасажною ванночки спеціальний захист, яка оберігає від бризок.