Як визначитися з розміром одягу дитини. ростовка одягу для дітей.

Молоді мами часто опиняються в скруті, коли виникає необхідність купити одяг для дитини . Кожен предмет одягу, будь то колготки, шапочки, костюмчики, взуття, має своє позначення розміру, причому у російських виробників система позначень відрізняється від європейської. Наші поради допоможуть вам визначити розмір одягу дитини і вибрати річ, яка йому підійде.
Вам знадобиться
  • - дитина;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - папір та ручка.
Інструкція
1
Розмір головного убору дізнатися не складно, просто виміряйте обхват голови дитини , ця цифра і буде написана на шапочці або чепчику. Однак, якщо є можливість, вчіть при виборі головного убору форму голови дитини , так як, якщо голова видовжена, дитині може не підійти широка і неглибока шапочка.
2
Щоб визначити розмір дитячих колготок, виміряйте зростання малюка, обхват грудей і довжину стопи. Купуючи колготки, дивіться, ці числа так і вказані через кому, наприклад, 74, 48, 12 (ці колготки підійдуть для дитини 1 - 1,5 років із зростанням 74 см). Якщо ви берете колготки або повзунки на пухкого карапуза, беріть розмір побільше, наприклад, з ростовкой 86.
3
Щоб дізнатися розмір дитячого взуття, виміряйте ніжку малюка. Для цього в кінці дня (коли розмір ноги збільшується від постійного ходіння) надіньте дитині шкарпетки, з якими планується носити взуття. Потім поставте його на аркуш паперу і обведіть обидві ніжки. Виміряйте довжину отриманих відбитків, округляючи в більшу сторону. Візьміть результат з тією ніжки, яка виявилася більше і по таблиці визначте розмір. Не купуйте взуття на виріст, так щоб її вистачило на наступний рік, все одно дитина виросте непомітно і не влізе в неї до кінця наступного сезону, а плоскостопість при цьому заробить.
4
В залежності від довжини ніжки з'ясуйте розмір шкарпеток. Якщо навіть не запам'ятаєте цю цифру, візьміть з собою сантиметрову стрічку і поміряйте носочки прямо в магазині.
5
Щоб визначити розмір дитячого одягу, виміряйте зростання дитини , обхват грудей, талії, стегон, довжину руки до зап'ястя. Потім за таблицею спробуйте визначити розмір. Якщо виміряні дані наводять вас до кількох результатами, вибирайте той, що побільше. Чи не підбирайте занадто велику одяг для дитини , незважаючи на те, що він росте дуже швидко.
Корисна порада
Якщо ви так і не змогли визначити розмір одягу дитини, візьміть з собою в магазин улюблені речі дитини, а ще краще його самого, і прямо на місці приміряйте все, що захочеться.